fbpx

Adventný kalendár KAQUN®

Aby Vám na sviatky nedošiel kyslík

Koniec roka bez únavy a stresu

Vyskúšajte skutočnú silu kyslíka a cíťte sa na sviatky výborne. Vyskúšajte náš 24-dňový dní pitný režim s kyslíkovou vodou KAQUN®. Vyše 20 rokov klinických a vedeckých štúdií nám dokázalo, že pravidelným pitím kyslíkovej vody KAQUN® sa zbavíte únavy, znížite stres, krvný tlak aj hladinu cukru v krvi, zlepšíte antioxidačnú obranu a podporíte prirodzenú imunitu organizmu.

Vyberte si 0,5L alebo 1,5L balenie.

Prémiová kyslíková voda

Vedecky overené zlepšenie kondície a kvality zdravia jednoducho a rýchlo s kyslíkovou vodou KAQUN®. Môžete sa spoľahnúť, že Vás každý deň ochráni pred hypoxiou a udrží zdravú rovnováhu medzi antioxidantmi a reaktívnymi kyslíkovými formami, spoluzodpovednými za množstvo zdravotných komplikácii.

Máte už svoju dávku kyslíka na dnes?

Recenzie

My, v KAQUN sme nesmierne hrdí na to, že aj v dnešnej dobe sme jediná kyslíková voda na svete vo forme pitnej vody, ktorej účinky sú vedecky podložené početnými klinickými a vedeckými štúdiami.

Dr. Robert Lyons O. MD

KAQUN founder&CEO
Senior Associate Member of the Royal Society of Medicine, London

Odstráňte únavu a zvýšte si úroveň energie

S pribúdajúcim vekom prirodzene klesá parciálny tlak kyslíka (pO2) v tkanivách. Prejavuje sa to v slabých regeneračných schopnostiach organizmu, nedostatkom energie či nízkou obranyschopnosťou.

Kyslík je nevyhnutný pre nás, ako aj pre každú jednu našu bunku. Vďaka nemu si naše bunky dokážu vyrobiť dostatok energie vo forme ATP, ktorá je dôležitá pre všetky životne dôležité funkcie. Ak nemajú Vaše bunky dostatok kyslíka, nedokážu vyrobiť dostatok energie.

Dokonalá ochrana pred oxidačným stresom

Vedecké výskumy ukázali, že pravidelné pitie kyslíkovej vody KAQUN® pomáha v tele udržiavať zdravú rovnováhu medzi tzv. reaktívnymi kyslíkovými formami a antioxidantmi. Tento balans je veľmi dôležitý pre správne fungovanie organizmu a jeho imunitného systému, ovplyvňuje našu vitalitu ako aj rýchlosť starnutia organizmu. Strata tohto balansu sa nazýva oxidačný stres, ktorý je spoluzodpovedný za množstvo zdravotných komplikácií a starnutia organizmu.

Výsledok našej štúdie na krvný tlak

Pri minimálnej doporučenej dávke kyslíkovej vody KAQUN 0,5L/ deň, priemerne klesol systolický krvný tlak účastníkov z 139 mm HG na 128 mmHg. Pri dávke 1L / deň bol tento pokles ešte výraznejší, z priemernej hodnoty 147 mmHG na hodnotu 128 mmHg.

Výsledok:

Každá jedna skupina, ktorá užívala 0,5L, 1L alebo 1,5L za deň, zaznamenala výrazné zníženie systolického tlaku oproti kontrolnej skupine, ktorá pila len čistú vodu.

Dokonca pri vypití 1,5L kyslíkovej vody KAQUN denne po dobu 30 dní sa upraví aj diastolický krvný tlak v priemere z 77 mmHg na 69 mmHg.

znížite si krvný tlak (systolický o 15 mmHg a diastolický o 5 mmHg)

zabezpečte si ochránu pred hypoxiou a oxidačným stresom

znížite si hladiny cukru v krvi (HbA1c) o 0,3 ± 0,7 % (4 ± 8 mmol/mol)

zvýšite si parciálneho tlaku kyslíka v tkanivách (pO2) o 15 - 25%

znížite si úroveň stresu

Kyslík vždy tam, kde potrebujete

Kyslíková voda KAQUN® dodáva kyslík rýchlo a efektívne “vodnou cestou” do celého organizmu. Parciálny tlak kyslíka (pO2) je až 140 mmHg. Naproti tomu hodnota pO2 v organizme priemerného 20- ročného človeka je okolo 93 mmHg. To zabezpečuje, že kyslík z vody KAQUN® prirodzene putuje z prostredia vyššieho tlaku, do prostredia s nižším tlakom, teda do našich tkanív. Predstavte si zakaždým, keď sa napijete, ako keby ste vstúpili do hyperbarickej komory s tým rozdielom, že kyslík vydrží vo vašich tkanivách oveľa dlhšie a navyše ho môžete kedykoľvek doplniť. Stači sa napiť!

Jediná voda s klinickými
a vedeckými výskumami

Viac ako 20 rokov štúdií na svetových univerzitách a vedeckých inštitúciach potvrdili pozitívne účinky na naše zdravie a jeho kvalitu. Štúdie sa zameriavali na skúmanie účinkov na imunitný systém, na rýchlosť starnutia organizmu, na reakčný čas, či na rýchlosť kognitívnych funkcií, ako aj na antioxidačnú kapacitu organizmu. Ďalšie skupinu tvorili pacienti podstupujúci onkologickú liečbu a chemoterapiu, či pacienti dlhodobo trpiacimi na diabetes.

Prémiová voda pre deti a dojčatá

Kyslíková voda KAQUN® je pramenitá voda s nízkym obsahom minerálov, je mikrobiologicky nezávadná a spĺňa všetky osobitné požiadavky na kvalitu dojčenskej vody. Predovšetkým vďaka nízkemu obsahu dusitanov, dusičnanov, sodíka a celkových rozpustných látok, ktoré držíme na, čo najnižšej úrovni. Preto je bez nutnosti prevarenia vhodná na pitný režim aj prípravu stravy pre dojčatá. Okrem toho kyslík zlepšuje spánok, rast a neurologický vývoj dieťaťa.

kyslíková voda kaqun 1,5L s vodným vírom

Zloženie

Parciálny tlak kyslíka (pO2)      > 140 mmHg

pH                                                   7,1 – 7,5

Sodík (Na+)                                    4,8 mg/L

Draslík (K+)                                     0,3 mg/L

Horčík (Mg2+)                               10,6 mg/L

Vápnik (Ca2+)                               40,1 mg/L

Amóniové katióny                   < 0,05 mg/L

Hydrogenuhličitany (HCO3)     134 mg/L

Chloridy (Cl)                                   2 mg/L

Sírany (SO42-)                               36 mg/L

Oxid kremičitý (SiO2)                  8,8 mg/L

Dusičnany                                    2,6 mg/L

Dusitany                                   < 0,02 mg/L

 

Rozpustené látky:                       181 mg/L

kyslíková voda KAQUN v 3 variantách 0,5L plastová fľaša 1 litrová sklenená fľaša 1,5 litrová plastová fľaša

Zabezpečte si dostatočný prísun kyslíka a spoznajte všetky benefity našej vody KAQUN. Pripravili sme pre vás balenia presne na 24 dní, aby ste mali svoju dávku kyslíka vždy pri sebe. Pripravte sa na reštart organizmu a doprajte telu to najlepšie. Kaqun – prísun kyslíka priamo do vašich buniek.

Adventný kalendár KAQUN 0,5L
(24 Ks)

55,8 €

49,99 €

V cene nie je započítaný poplatok za zálohovanie jednorázových plastových oblaov (24×0,15€ = 3,6).

Získajte dopravu zdarma nad 85 eur.

Adventný kalendár KAQUN 1,5L
1 Mesiac (12 Ks)

49,20 €

39,99 €

V cene nie je započítaný poplatok za zálohovanie jednorázových plastových oblaov (12×0,15€ = 1,8 ).

Získajte dopravu zdarma nad 85 eur.