fbpx

Prevezmite kontrolu nad svojim zdravím a vitalitou

Uvidíte, čo ste ešte nevideli a zistíte, čo ste ešte nevedeli. Odhaľte tajomstvá svojho zdravia naživo, pomocou analýzy kvapky krvi!

Tradičným zdravotným hodnoteniam môžu chýbať dôležité detaily. Vďaka nadštandardnej mikroskopickej technike Darkfield dokážeme pozorovať javy a zložky, ktoré sa pri bežných laboratórnych a lekárskych testoch nepozorujú. Živá analýza krvi presahuje povrch a poskytuje komplexné pochopenie vnútorného fungovania vášho tela.

Získajte komplexný prehľad o svojom zdravotnom stave v reálnom čase, skúmaním jedinej kvapky krvi pod výkonným mikroskopom. V rámci analýzy odhalíte skryté faktory ovplyvňujúce vaše každodenné fungovanie, ale aj možné náznaky budúcich problémov. Vysvetlíme Vám, čo s čím v tele súvisí. Navrhneme najvhodnejšie riešenia na mieru ako môžete vášmu organizmu prírodne pomôcť bez chemických záťaží.

Čo je to analýza živej krvi?

Mnohé dôležité komponenty v krvi, akými sú napr. červené krvinky, nedokážeme pozorovať bežným mikroskopom. Darkfield je typ mikroskopu, ktorý vytvára svetelný kontrast medzi objektom a pozadím, čo umožňuje jasne vidieť štruktúry, ktoré sú inak ťažko viditeľné. Pripojená kamera nám umožňuje pozorovať naživo živé krvné bunky a mikroorganizmy v kvapke krvi na obrazovke počítača, zväčšené až 1500-násobne.

Z jedinej kvapky krvi dokážeme zistiť veľmi veľa:

  • Podľa stavu bielych krviniek zisťujeme celkovú funkčnosť vášho imunitného systému a podľa červených krviniek ich schopnosť viazať a prepravovať kyslík do tkanív.
  • Indikátory stavu železa, kyseliny listovej a vitamínu B12 slúžia na určenie acidózy (prekyselenia) v organizme.
  • Zisťuje sa prítomnosť rôznych nežiadúcich prvkov ako triglyceridy, ťažké kovy, baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, toxíny či patogénne organizmy.
  • Kontrolujeme aj hladinu cholesterolu, kyseliny močovej, listovej a stav pečene.

Okrem toho dokážeme:

  • zistiť stav hydratácie organizmu
  • zistiť stav antioxidačného systému a rozsah poškodenia voľných radikálov
  • zhodnotiť úroveň stresu chemického, psychického, fyzického a mikrobiálneho
  • zistiť zvýšenú priepustnosť črevnej steny
  • odhaliť chronické a akútne zápaly a zárodky degeneratívnych ochorení ako ateroskleróza, roztrúsená skleróza, parkinsonová choroba
  • zhodnotiť riziko infarktu a mozgovej mŕtvice – riziko agregácie trombocytov a viskozita krvy.

Ako prebieha analýza kvapky krvi? Načo sa treba pripraviť?

Kvapka krvi z prsta sa získa jednoduchým a bezbolestným spôsobom. Po dôkladne vydezinfikovaní prsta vykonáme drobný vpich. Kvapku nanesieme na podložné sklíčko, prekryjeme krycím sklíčkom a vložíme pod mikroskop. Takto si zabezpečíme „živú kvapku krvi“ až na 30 minút.

Čokoľvek, čo zjete alebo vypijete sa v krvi ukáže. Preto je dôležité nejesť aspoň 2 hodiny pred odberom. Kvôli ideálnemu zriedeniu krvi je dôležité byť hydratovaný. Večer pred vyšetrením by sme nemali jesť potraviny s vysokým obsahom tukov ako tučné mäso, masť, syry a nepiť alkohol.

Pre koho je vhodná analýza Darkfield technikou?

Súčasnej medicíne môžu chýbať dôležité detaily a odpovede. Živá analýza krvi vám ponúka komplexné pochopenie vnútorného fungovania vášho tela.

Analýzu odporúčame absolvovať predovšetkým ženám plánujúcim v blízkej dobe otehotnieť, športovcom, pre zlepšenie výkonnosti, či tým, ktorým súčasná medicína neposkytla adekvátne riešenia na ich zdravotné ťažkosti ako je únava, oslabená imunita, problémy s kĺbmi, kožné problémy, padanie vlasov, alebo tráviace ťažkosti.

Kedy nie je dobré absolvovať analýzu?

Analýzu neodporúčame absolvovať v období menštruácie, pri akútnych zápaloch, horúčke alebo vírusových a bakteriálnych ochoreniach, pretože všetko je v krvi vidieť a výsledok môže byť skreslený.

Zistite aký je rozdiel medzi kvapkou krvi vľavo a vpravo.