fbpx

Dokonalo rozmazná Vašu pleť a dekolt

výrazné zlepšenie elasticity pokožky

zintenzívnenie hĺbkovej hydratácie

vvyjasnenie a zjednotenie tónu pleti a dekoltu

vyplnenie aj hlbokých vrások

hypoalergénny, pre všetky typy pleti

Kyslíkové gély

Hlavnou zložkou kyslíkového gélu je KAQUN® kyslíková voda vysokej čistoty, pričom sú zachované všetky jej výnimočné vlastnosti. Jedinečná kombinácia 12-tich aktívnych látok, panthenol, lyzín, arginín a alantoín, pomáha vašej pokožke udržať jej hodvábny dotyk, hĺbkovú hydratáciu, sviežu, vitálnu a zdravú pokožku. Navyše kyslíkový gél neobsahuje umelé farbivá, parabény, EDTA či ureu.

kyslíková kozmetika kyslíkový gél so zlatými zrniečkami a zlatým flakónom s bielou krabičkou so zlatou dekoráciou

Kyslík so zlatými zrniečkami

Komplexná starostlivosť pre Vašu pokožku s viditeľnými čiastočkami zlata, ktorá rozžiari aj tú najnáročnejšiu pleť.

Zlato spolu s unikátnou štruktúrou kyslíka pomáha ešte intenzívnejšie chrániť kožné tkanivá pred starnutím a stratou elasticity aj v tých najspodnejších vrstvách pokožky.

kyslíková kozmetika kyslíkový gél so viditeľnými zrniečkami zlata priamo na vašej pokožke

Zlato priamo na vašej pokožke

Zlato je luxus a zaslúži si ho aj vaša pokožka. Vedecké štúdie dokazujú, že čiastočky zlata dokážu na seba naviazať kyslík v objeme až 300-násobku svojej hmotnosti. Zlato takisto priaznivo pôsobí na enzýmy a ostatné látky. Vaša pleť sa rozžiari a hydratuje.
kyslíková kozmetika kyslíkový gél so viditeľnými zrniečkami s unikátnym zložením a ešte unikátnejšími účinkami

Unikátne spojenie, unikátne účinky

Spojením kyslíkovej vody KAQUN® a 24*karátového zlata vznikla dokonalá symbióza. Táto unikátna kombinácia zabezpečí transport kyslíka aj do tých najhlbších tkanivových vrstiev v pokožke. Zlato ešte viac zvýrazní pozitívne účinky kyslíku..
kyslíková kozmetika kyslíkový gél so viditeľnými zrniečkami sa dokonalo postará o každú pokožku

Komplexná starostlivosť

Vaša pokožka bude odteraz nielen vláčnejšia, pevnejšia, napnutiejšia, či lepšie prekrvená, ale aj príjemnejšia na dotyk a zdravšia a krajšia na pohľad

Unikátne zloženie

Aqua (kyslíková voda KAQUN®) glycerín, propanediol, arginine, carbomer fenoxyetanol, panthenol, niacinamide kaprylhydroxámová kyselina, sodium PCA allantoin, phytát sodný. inositol histidín, lyzín hydrochlorid glukóza, fruktóza, glycín, zlato (Cl 77480)

Recenzie

"Chcem Vám povedať, že nič lepšie som nepoužívala, ako ten Váš zlatý gél. Zatiaľ u mňa kvalitou viedli prípravky z Amway a Mary Key, ale ten zlatý gél je TOP! Odskúšala som aj na pracovnej ceste, kde som pracovala 3 dni po 15 hod. denne a spala 6 hodín a vôbec to nebolo vidieť, dokonca ľudia si všímali, že vyzerám oddýchnutá :-D"
Katarína
spokojná zákazníčka, autorka Dojčenie je IN
Moje klientky videli výsledky už po prvej aplikácii. Došlo k zmenšeniu pórov a výraznému prejasneniu pokožky. Pri celkovom vzhľade pokožky dominovalo jej zvláčnenie a zároveň pôsobila prirodzene a oddýchnuto. Vôňu KAQUN kyslíkového gélu hodnotím ako jemnú a nevtieravú a po aplikácii sa rýchlo stratí. Odporúčam ho pre všetky typy pleti, bez výnimky na citlivú pleť a bez ohľadu na vek. Je to vďaka 12-tim aktívnym látkam, ktoré obsahuje.
Stanislava
kozmetická poradkyňa, salón pierre bratislava