fbpx

Všestranný hydratačný gél

okamžitá hydratácia a hĺbkové okysličenie pokožky

pomoc pri liečbe kožných ochorení & psoriázy

rýchla pomoc pri drobných ranách, popáleninách, akné, ekzémoch, či bodnutí hmyzom

neosahuje umelé farbívá, parabény, EDTA ani ureu

vhodná pre batoľatá a deti

Nadčasová starostlivosť

Rad luxusnej kozmetiky určený pre všetky typy pleti. Vo výnimočne veľkom balení, až 75 ml, nájdete skvelého pomocníka na docielenie najlepšej kvality vašej pokožky. Vďaka radu Timeless Desire Selection získate pre svoju pleť výživu, hydratáciu, bude pôsobiť zdravo, jemne a „glowy“. TDS sú vhodné ako denné krémy, no vaša pokožka sa im poteší aj v noci. Vyskúšajte TD Selection ako základnú bázu pod make-up. Ten pocit si zamilujete.
nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou krabička všestranný hydratačný gél all-around

All-around
hydrating gel

KAQUN® All-ARound Hydrating Gel okamžite po aplikácií hĺbkovo hydratuje a okysličuje pokožku, čím prirodzene stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu, melanínu a tak napomáha pri tvorbe nových epitelových tkanív. Citeľné zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky už v prvých sekundách. Prispieva k spomaleniu procesov starnutia a k urýchleniu hojacich a regeneračných procesov v pokožke.
kyslíková kozmetika kyslíkový gél natural s unikátnou štruktúrou kyslíka

Okamžité zvýšenie kyslíka v tkanivách

Stabilné kyslíkové klastre sa vďaka svojej unikátnej štruktúre a vysokému parciálnemu tlaku kyslíka poľahky dostávajú cez povrch pokožky hlboko do tkanivových vrstiev. V prvom kroku na bunkovej úrovni zvrátia účinky lokalizovanej hypoxie a následne pokračujú v zásobovaní buniek kyslíkom aj hodiny po počiatočnej aplikácii.
kyslíková kozmetika kyslíkový gél natural lebo kyslík je jediné čo pokožka potrebuje

Kyslík, to jediné čo pokožka potrebuje

V priebehu starnutia strácajú naše tkanivá schopnosť efektívne využívať a absorbovať kyslík, čím sa zhoršujú procesy bunkovej obnovy a obnovy epitelu. Elastické vlákna sa rozpadávajú a nové sa už nevytvárajú. Proteín elastín, zodpovedný za pružnosť a tón pokožky, sa stáva tuhým a nevyhovujúcim. Tvorba epitelových tkanív, melanínu, či elastinínu, ale aj správna funkcia žliaz, sú len niektoré z procesov prebiehajúcich v pokožke, ktoré vyžadujú dostatok kyslíka.
kyslíková kozmetika kyslíkový gél natural vhodný pre každú pleť, prblémy s pokožkou a na akné

Vhodné pre každú pokožku

Kyslík potrebuje každá jedna bunka v našom tele, bez rozdielu. Od dostatočného množstva kyslíka v našich bunkách závisí miera absorpcie a následného využitia výživových látok a vitamínov, ale aj rýchlosť starnutia pokožky.
nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou krabička všestranný hydratačný gél all-around

Unikátne zloženie

Aqua (kyslíková voda KAQUN®), glycerín, propanthenol, arginine, carbomer fenoxyetanol, panthenol, niacinamid, kaprylhydroxámová kyselina, sodium PCA, allantoin, phytát sodný. inositol, histidín, lyzín hydrochlorid, glukóza, fruktóza, glycín

Recenzie

„KAQUN gél som úspešne testovala v našom salóne Pierre a už po prvej aplikácii sa viditeľne zmenšia póry a pokožka sa výrazne prejasní.“
Stanislava Suchárová kozmetická poradkyňa v salóne Pierre v Bratislava spokojná s aplikáciou všetstranného hydratačného gélu natural u svojich zákazníčiek
Stanislava
kozmetická poradkyňa, salón Pierre Bratislava
"Gél, ktorý okamžite “nakopne”, oživí a rozjasní moju tvár! Neuveriteľne hustá konzistencia, luxusný pocit na pokožke tváre. Môžem nanášať kedykoľvek počas dňa a ideálny je aj ako podklad pod mejkap."
Krásna žena drží tri produkty Timeless Desire
Silvia "SISSQUE" Likavčan Cisáriková
influencerka a beauty blogerka
"Přiznám se, že jsem moc velká očekávání neměla, ale po těchto výsledcích používám gel Kaqun téměř na vše (boláčky, uhříky, nerostoucí obočí, záděrky apod.)"
Vierka
spokojná zákazníčka