fbpx

Ingrid F.: Voda Kaqun mi dodala energiu. Vrátila mi opäť silu pracovať a ľahšie prežiť deň.

Reumatoidná artritída je nepríjemné chronické ochorenie. Postihuje viac ženy ako mužov. Pani Ingrid choroba odstavila od bežného života. Skončila na invalidnom dôchodku, odkázaná na druhých. K tomu má vážne problémy s ľavým kolenom, takže ledva chodí. Tentoraz choroba zaútočila aj na druhé, zatiaľ zdravé koleno. V súčasnosti ju čakajú operácie. Úľavu a lepší pocit jej zatiaľ prináša okrem liekov aj kyslíková voda a gél Kaqun.

„Nevládala som už skoro nič robiť. Silný zápal si vybral svoju daň.  Tak som sa rozhodla opäť pre kyslíkovú vodu Kaqun, ktorú som poznala už z minulosti. Začala som s pitnou kúrou 12 fľašiek. To zlepšenie bolo citeľné ihneď v ten deň. Pocítila som príval energie, viac som vládala.“ Stav sa neskutočne zlepšil, zvýšila sa mi energia a vtedy som pochopila, že už nemôžem robiť prestávky v pití vody Kaqun.

A aj keď sa mi stalo, že som zabudla, bola som veľmi vďačná, že mi prišiel newsletter od Kaqun, ako pripomienka. Opäť som si ju objednala a priaznivé účinky sa prejavili okamžite. “Funguje to. Od  rána som si dala túto vodu a do večera som urobila oveľa viac vecí. Nemohla som tomu ani sama zo začiatku uveriť.“

Pri pozitívnom účinku kyslíka na moje telo som sa rozhodla vyskúšať aj kyslíkový kúpeľ v Piešťanoch. A bola to dobrá voľba. Teraz sa snažím kombinovať pitnú kúru s kúpeľom.

Pani Ingrid si už opäť trúfa aj na prácu v predzáhradke, čo pre ňu donedávna bolo nepredstaviteľné. „Nie je to veľa, ale spravím postupne čo treba,“ dodala spokojne. Neprepína sily, ale každý deň cíti viac a viac energie, vďaka pravidelnému prísunu kyslíkovej vody a kyslíkovému gélu.

„Čo ma veľmi prekvapilo, že pri aktivácií choroby, sa vrátim do pokojného stavu oveľa rýchlejšie a takisto sa odďaľuje aktivácia choroby. Nedávno to bol skoro jeden celý mesiac bez aktivácie. Predtým som bežne vydržala 2 týždne a opäť musela užiť ten liek.

S vodou KAQUN sa však viem spoľahnúť, že do dvoch hodín sa môj stav upokojí a ja mám opäť silu sa hýbať vpred aj po podaní lieku. Kedysi trvalo aj celý deň po podaní lieku, pokým sa tak stalo. To, čo som kedysi už nevládala, dnes porobím ľahšie.“

Avšak dodáva, že: „Vyliečená ešte nie som, môj život je však jednoduchší. Ľahšie sa staviam, robím každý krok a úkony okolo seba. Jednoducho povedané, pravidelné pitie kyslíkovej vody KAQUN, tak ako to aj tvrdia, zlepšilo kvalitu môjho života.

Určite budem v pití tejto vody pokračovať aj naďalej. To mi hovorí, že by som si mala naplánovať aj ďalší kúpeľ. Ten to tiež celé úžasne dopĺňa a posúva ma vpred.“

S pani Ingrid sme stále v kontakte a konzultujeme užívanie vody Kaqun.

Výsledky nás veľmi tešia.