fbpx

Objavte silu prírody s Kremelinou,
najpodceňovanejším doplnkom výživy.

V dnešnej dobe je zdravie a správna výživa nesmierne dôležitá. S každým rokom si stále viac uvedomujeme, ako môže správna výživa ovplyvniť naše zdravie a celkový životný štýl. Jedným z najviac podceňovaných doplnkov výživy sú organické minerály, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v udržiavaní zdravia človeka. A práve v tejto kategórii vyniká unikátny produkt – Kremelina.

Kremelina je 100% prírodný produkt, ktorý v sebe nesie bohatstvo prírodných minerálov v ich najčistejšej forme. Svojou unikátnou zmesou a pomerom 28 základných organických minerálov ponúka telu optimálnu podporu pre zdravie a vitalitu. Kremelina obsahuje kremík, vápnik, horčík, železo, draslík, horčík, zinok a inulín, čo zaručuje najlepšie možné pôsobenie a vstrebateľnosť do organizmu.

Čisto prírodný produkt

Kremelina je vyrobená z jemného organického minerálneho prášku, čo zabezpečuje maximálnu čistotu a účinnosť. Bez prítomnosti laktózy, GMO a lepku, je ideálnym riešením pre tých, ktorí dbajú o svoje zdravie a chcú sa stravovať prirodzene.

V Kremeline nájdete čistenú a sterilizovanú kremelinu vhodnú pre ľudskú spotrebu. Je obohatená o vlákninu s prebiotikami, ktoré podporujú správnu funkciu čreva. Ťažba kremeliny prebieha z ďalekých vôd Austrálie za prísnych podmienok s certifikáciou bez prítomnosti ťažkých kovov.

Prírodná očista

Vďaka svojej vysoko alkalickej vlastnosti má kremelina jedinečnú schopnosť viazať odpadové látky z čriev a krvného obehu a následne ich efektívne vylúčiť z tela. Týmto spôsobom pomáha očistiť telo od toxínov a podporuje zdravé trávenie.

Proti baktériám a parazitom

Vytvára zásadité prostredie v tele, ktoré sťažuje podmienky pre množenie baktérií, prvokov a parazitov, čím pomáha udržiavať telo čisté a zdravé.

Odbúrava zlé tuky a cholesterol

Kremelina nielenže pomáha odstraňovať škodlivé látky z tela, ale aj prispieva k regulácii hladiny tukov a cholesterolu v krvi, čo je kľúčové pre zdravie srdca a celkové pohody.

Prebiotická podpora

Obohatená o vlákninu s prebiotikami, kremelina tiež podporuje zdravie čreva a správnu funkciu tráviaceho systému.

Sprievodca užívaním

Odporúča sa užívať jednu odmerku denne, rozpustenú vo 2 dcl vody. Pred nasadením probiotík je vhodné črevá predčistiť a pripraviť na ich prijímanie.

Kremelina je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí dbajú na svoje zdravie a chcú prirodzenou cestou podporiť svoje telo. S jej jedinečnými vlastnosťami na detoxikáciu, podporu trávenia a reguláciu tukov je nenahraditeľným doplnkom pre každodennú výživu.

Kremelina je produktom spoločnosti Anarich JP, s.r.o. s certifikovaným pôvodom v Česku.

Získajte silu prírody s Kremelinou a urobte prvý krok k zdravšiemu životnému štýlu!

Aby sme Vám objednanie, čo najviac zjednodušili, pod článkom nájdete objednávací formulár so zľavou 20%. Pre zobrazenie celého obchodu kliknite sem.