fbpx

KAQUN WELLNESS & SPA, Piešťany

Kyslíkový kúpeľ

urýchlenie doby hojenia, poranení, účinná regenerácia svalov, kĺbov a kože

potlačenie vedľajších účinkov chemoterapie a ožarovania

minimalizovanie alebo vyliečenie chronických kožných ochorení

vylepšená textúra a jas pokožky, redukcia známok starnutia

maximalizácia individuálnych športových výsledkov

Kyslíkový
kúpeľ

Znovuzrodený, absolútne zrelaxovaný a nabudený zároveň. Takto sa budete cítiť po absolvovaní celosvetovo najefektívnejšieho spôsobu kyslíkovej terapie. Počas toho ako budete relaxovať v našom kúpeli, bude kyslík prúdiť do Vášho organizmu celým povrchom tela.

Cíťte sa opäť ako batoľa

Kúpeľ spraví s telom zázraky. Po 50-minútovom kúpeli v kyslíkovej vode s mierne alkalickým pH, zohriatej na upokojujúcich a príjemných 38° Celzia sa póry na pokožke sa otvoria a do tela prúdi kyslík celým jej povrchom priamo do tkanív. Takto sa ku každej jednej bunke dostáva kyslík v jedinečnej, stabilnej a viazanej forme. Prispieva k správnemu fungovaniu buniek, k spomaleniu starnutia a k udržaniu celkovej vitality organizmu po dlhý čas.
Žena kyslíková terapia v kyslíkovom kúpeli kaqun energetizuje

Energetizuje zvnútra

Kyslík je nevyhnutný pre všetky telesné funkcie. Telo bez neho dokáže prežiť iba pár minút. Približne až 90% energie nášho tela sa generuje práve kyslíkom. Kyslíková voda KAQUN® pomáha telu zotaviť sa z hypoxie (nízky alebo žiadny obsah kyslíka v bunkách), zabezpečuje správne fungovanie každej bunky a dodáva organizmu energiu zvnútra

Žena kyslíková terapia v kyslíkovom kúpeli kaqun

Kyslíková terapia

Spoločnosť KAQUN® už viac ako 20 rokov uskutočňuje oficiálne štúdie po celom svete na akreditovaných univerzitách, vládnych ústavoch a laboratóriách. Spôsob kyslíkovej terapie ponúka vyššiu formu kyslíka koncentrovaného vo vode KAQUN®. Voda umožňuje rýchle vstrebávanie kyslíka cez pokožku priamo do buniek bez potreby dodania obehovým systémom. Kyslíková terapia je vynikajúca procedúra pri doliečovaní rôznych poranení a zdravotných ťažkostí.
jedinečná kyslíková procedúra terapia kúpeľ na svete

Celosvetový unikát

KAQUN WELLNESS & SPA, Piešťany na Slovensku sa stalo po Budapešti len druhou krajinou na svete, kde bolo možné nájisť unikátnu regeneračnú kyslíkovú terapiu KAQUN®. Dnes už nájdete KAQUN WELLNESS & SPA aj v Las Vegas, Los Angeles, či Singapure.

Recenzie

"Voda pôsobila na môj organizmus veľmi pozitívne, dobíjala ma energiou a hlavne zmierňovala nežiadúce účinky po chemoterapii. Môj zdravotný stav sa postupne zlepšoval, dokonca aj lekári boli prekvapení ako rýchlo choroba ustupuje. Na systéme doplňovania kyslíka do organizmu pitím vody KAQUN si najviac cením jeho jednoduchosť a účinnosť. Určite odporúčam ako prevenciu, ale i pre pacientov v onkoliečbe pre zmiernenie nežiadúcich účinkov."
pani mária spokojná zákazníčka kaqun kyslíková terapia wellness & spa recenzia
Mária
spokojná zákazníčka
"Som rada, že som absolvovala kyslíkový kúpeľ. Za 50 minút som sa uvoľnila, zrelaxovala a oddýchla si. Keďže mám suchú pokožku, myslela som si, že budem cítiť pnutie na koži, ale práve naopak pokožka po kúpeli bola vláčna a mala som veľmi dobrý pocit. Musím spomenúť, že popri tom som pila vodu KAQUN a môžem potvrdiť blahodarný účinok na môj organizmus."
Zlatica
spokojná zákazníčka