fbpx

Kyslíkový gél Natural

okamžitá hydratácia a hĺbkové okysličenie pokožky

pomoc pri liečbe kožných ochorení & psoriázy

rýchla pomoc pri drobných ranách, popáleninách, akné, ekzémoch, či bodnutí hmyzom

neosahuje umelé farbívá, parabény, EDTA ani ureu

vhodná pre batoľatá a deti​

Kyslíkové gély

Hlavnou zložkou kyslíkového gélu je KAQUN® kyslíková voda vysokej čistoty, pričom sú zachované všetky jej výnimočné vlastnosti. Jedinečná kombinácia 12-tich aktívnych látok, panthenol, lyzín, arginín a alantoín, pomáha vašej pokožke udržať jej hodvábny dotyk, hĺbkovú hydratáciu, sviežu, vitálnu a zdravú pokožku. Navyše kyslíkový gél neobsahuje umelé farbivá, parabény, EDTA či ureu.

kyslíková kozmetika kyslíkový gél natural v stiebornom flakóne s bielou krabičkou s modrou dekoráciou

Natural

Stabilné kyslíkové klastre sa vďaka svojej unikátnej štruktúre a vysokému parciálnemu tlaku kyslíka poľahky dostávajú cez povrch pokožky hlboko do tkanivových vrstiev.

V prvom kroku na bunkovej úrovni zvrátia účinky lokalizovanej hypoxie a následne pokračujú v zásobovaní buniek kyslíkom aj hodiny po počiatočnej aplikácii.

kyslíková kozmetika kyslíkový gél natural s unikátnou štruktúrou kyslíka

Okamžité zvýšnie kyslíka v tkanivách

Stabilné kyslíkové klastre sa vďaka svojej unikátnej štruktúre a vysokému parciálnemu tlaku kyslíka poľahky dostávajú cez povrch pokožky hlboko do tkanivových vrstiev. V prvom kroku na bunkovej úrovni zvrátia účinky lokalizovanej hypoxie a následne pokračujú v zásobovaní buniek kyslíkom aj hodiny po počiatočnej aplikácii.
kyslíková kozmetika kyslíkový gél natural lebo kyslík je jediné čo pokožka potrebuje

Kyslík, to jediné čo pokožka potrebuje

V priebehu starnutia strácajú naše tkanivá schopnosť efektívne využívať a absorbovať kyslík, čím sa zhoršujú procesy bunkovej obnovy a obnovy epitelu. Elastické vlákna sa rozpadávajú a nové sa už nevytvárajú. Proteín elastín, zodpovedný za pružnosť a tón pokožky, sa stáva tuhým a nevyhovujúcim. Tvorba epitelových tkanív, melanínu, či elastinínu, ale aj správna funkcia žliaz, sú len niektoré z procesov prebiehajúcich v pokožke, ktoré vyžadujú dostatok kyslíka.
kyslíková kozmetika kyslíkový gél natural vhodný pre každú pleť, prblémy s pokožkou a na akné

Vhodné pre každú pokožku

Kyslík potrebuje každá jedna bunka v našom tele, bez rozdielu. Od dostatočného množstva kyslíka v našich bunkách závisí miera absorpcie a následného využitia výživových látok a vitamínov, ale aj rýchlosť starnutia pokožky.

Unikátne zloženie

Aqua (kyslíková voda KAQUN®) glycerín, propanediol, arginine, carbomer fenoxyetanol, panthenol, niacinamide kaprylhydroxámová kyselina, sodium PCA allantoin, phytát sodný. inositol histidín, lyzín hydrochlorid glukóza, fruktóza, glycín

Recenzie

KAQUN gél som úspešne testovala v našom salóne Pierre a už po prvej aplikácii sa viditeľne zmenšia póry a pokožka sa výrazne prejasní.
Stanislava Suchárová kozmetická poradkyňa v salóne Pierre v Bratislava spokojná s aplikáciou kyslíkového gélu natural u svojich zákazníčiek
Stanislava
kozmetická poradkyňa, salón Pierre Bratislava
Gél, ktorý okamžite “nakopne”, oživí a rozjasní moju tvár! Neuveriteľne hustá konzistencia, luxusný pocit na pokožke tváre. Môžem nanášať kedykoľvek počas dňa a ideálny je aj ako podklad pod mejkap.
Silvia "SISSQUE" Likavčan Cisáriková
influencerka a beauty blogerka
Přiznám se, že jsem moc velká očekávání neměla, ale po těchto výsledcích používám gel Kaqun téměř na vše (boláčky, uhříky, nerostoucí obočí, záděrky apod.)
Vierka
spokojná zákazníčka