fbpx

Napite sa kyslíka!

Jediná kyslíková voda na svete s klinickými štúdiami

zvyšuje výkon

znižuje reakčný čas

znižuje pulz a krvný tlak

zvyšuje saturáciu kyslíka v krvi

jediná pitná voda s klinickými a vedeckými výskumami

Kyslíková
voda

Zlepšite si kondíciu a kvalitu zdravia jednoducho a rýchlo s kyslíkovou vodou KAQUN®. Každý deň Vás ochráni pred hypoxiou a udrží zdravú rovnováhu medzi antioxidantmi a reaktívnymi kyslíkovými formami, spoluzodpovednými za množstvo zdravotných komplikácii. Máte už svoju dávku kyslíka na dnes?
kyslíková voda kaqun tri fľaše 1,5L s novým logom

Pramenitá voda najvyššej čistoty

Podzemným zdrojom kyslíkovej vody KAQUN®  je prameň Heredicse, Banhorváti (chránená krajinná oblasť Lázbérc, pohorie Bükk, Maďarsko) zaradený do zoznamu chránených území európskeho významu Natura2000. Revolučná technológia KAQUN®  ďalej zabezpečí vysoký parciálny tlak kyslíka s mierne alkalickým pH. Výrobný proces prebieha bez použitia chemikálii. Kyslík nie je pridaný z externého zdroja, ako u väčšiny iných “kyslíkových” vôd. 
kyslíková voda kaqun 1,5L s vodným vírom

Zloženie

Parciálny tlak kyslíka (pO2)      > 140 mmHg

pH                                                   7,1 – 7,5

Sodík (Na+)                                    4,8 mg/L

Draslík (K+)                                     0,3 mg/L

Horčík (Mg2+)                               10,6 mg/L

Vápnik (Ca2+)                               40,1 mg/L

Amóniové katióny                   < 0,05 mg/L

Hydrogenuhličitany (HCO3)     134 mg/L

Chloridy (Cl)                                   2 mg/L

Sírany (SO42-)                               36 mg/L

Oxid kremičitý (SiO2)                  8,8 mg/L

Dusičnany                                    2,6 mg/L

Dusitany                                   < 0,02 mg/L

 

Rozpustené látky:                       181 mg/L

kyslíková voda KAQUN v 3 variantách 0,5L plastová fľaša 1 litrová sklenená fľaša 1,5 litrová plastová fľaša

Nastavte si svoj pitný režim tak, aby Vám maximálne vyhovoval. Od sklenných fliaš, cez praktické 0,5L PET fľašky až po 1,5L pre dokonalú celodennú hydratáciu

Číslo 1. v prevencii pred hypoxiou

SEMMELWEIS UNIVERSITY, BUDAPEST
Faculty of Physical Education and Sport Sciences

Priemerný pokles reakčného času (zlepšenie) je 22 ms. V rámci stlačením tlačidla odpovede pravou rukou po spotrebovaní vody Kaqun. Zlepšenie nastalo u 8 osôb a pokles len u 2 osôb. Keď stlačili tlačidlo ľavou rukou, došlo k zlepšeniu v 6 prípadoch a poklesu v 2 prípadoch. Priemerné zlepšenie bolo 7,5 ms.

Dokonalá ochrana pred oxidačným stresom

Vedecké výskumy ukázali, že pravidelné pitie kyslíkovej vody KAQUN® pomáha v tele udržiavať zdravú rovnováhu medzi tzv. reaktívnymi kyslíkovými formami a antioxidantmi. Tento balans je veľmi dôležitý pre správne fungovanie organizmu a jeho imunitného systému, ovplyvňuje našu vitalitu ako aj rýchlosť starnutia organizmu. Strata tohto balansu sa nazýva oxidačný stres, ktorý je spoluzodpovedný za množstvo zdravotných komplikácií.

Kyslík vždy tam, kde potrebujete

Kyslíková voda KAQUN® dodáva kyslík rýchlo a efektívne “vodnou cestou” do celého organizmu. Parciálny tlak kyslíka (pO2) je až 140 mmHg. Naproti tomu hodnota pO2 v organizme priemerného 20- ročného človeka je okolo 93 mmHg. To zabezpečuje, že kyslík z vody KAQUN® prirodzene putuje z prostredia vyššieho tlaku, do prostredia s nižším tlakom, teda do našich tkanív. Predstavte si zakaždým, keď sa napijete, ako keby ste vstúpili do hyperbarickej komory s tým rozdielom, že kyslík vydrží vo vašich tkanivách oveľa dlhšie a navyše ho môžete kedykoľvek doplniť. Stači sa napiť!

Jediná voda s klinickými
a vedeckými výskumami

Viac ako 20 rokov štúdií na svetových univerzitách a vedeckých inštitúciach potvrdili pozitívne účinky na naše zdravie a jeho kvalitu. Štúdie sa zameriavali na skúmanie účinkov na imunitný systém, na rýchlosť starnutia organizmu, na reakčný čas, či na rýchlosť kognitívnych funkcií, ako aj na antioxidačnú kapacitu organizmu. Ďalšie skupinu tvorili pacienti podstupujúci onkologickú liečbu a chemoterapiu, či pacienti dlhodobo trpiacimi na diabetes.

Prémiová voda pre deti a dojčatá

Kyslíková voda KAQUN® je pramenitá voda s nízkym obsahom minerálov, je mikrobiologicky nezávadná a spĺňa všetky osobitné požiadavky na kvalitu dojčenskej vody. Predovšetkým vďaka nízkemu obsahu dusitanov, dusičnanov, sodíka a celkových rozpustných látok, ktoré držíme na, čo najnižšej úrovni. Preto je bez nutnosti prevarenia vhodná na pitný režim aj prípravu stravy pre dojčatá. Okrem toho kyslík zlepšuje spánok, rast a neurologický vývoj dieťaťa.


Recenzie

"Chcem sa vyrovnať nehendikepovanej svetovej cyklistickej špičke. Pri ceste za týmto cieľom najnáročnejšie tréningové týždne zvládam zreteľne lepšie aj vďaka pitnému režimu s kyslíkovou vodou KAQUN.“
Jozef metelka 9 násobný majster sveta, 3 násobný olympíjsky víťaz a 15 násobný svetový šampión v dráhovej paracyklistike pije so zlatou mnedailou kyslíkovú vodu kaqun
Jozef Metelka
9-násobný majster sveta a 2-násobný para olympíjsky víťaz v dráhovej cyklistike, ambasádor KAQUN
"Pri behaní je pre mňa dôležitý pitný režim. S vodou Kaqun sa mi behá lepšie, dodáva mi energiu a mám viac chuť športovať."
kyslíková voda kaqun silvia siss
Silvia "SISSQUE" Likavčan Cisáriková
influencerka a Beauty Blogerka
"Prvé čo ma na kyslíkovej vode KAQUN zaujalo bola jej extrémne skvelá chuť, ktorú by som sa pokúsil popísať ako super plnú. Po mesačnom pravidelnom pití som zistil, že KAQUN dokáže výrazne osviežiť, hydratovať a revitalizovať."
Michal Tözsér
manažér a podnikateľ
kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim deti, tehotné ženy a dojčatá

max. 0,3 L

deti, tehotné ženy, dojčiace matky

kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim prevencia

0,5 L

prevencia pred hypoxiou a oxidačným stresom

kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim stres a duševné zaťaženie

1,0 L

pri nadmernom duševnom zaťažení

kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim imunita

1,5 L

pri oslabenom imunitnom systéme

kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim športovci

2,0 L

profesionálni
športovci