fbpx

prvá kyslíková voda s
vedeckými a klinickými výskumami.

Dokonalé okysličenie

Revolučný spôsob dopĺňania kyslíka priamo do každej bunky. Kyslík z vody KAQUN® sa v organizme šíri vodnou cestou v medzibunkovom priestore. Nezabúdajme, že voda tvorí až 80 % nášho tela.

Životodarná energia

Naše bunky potrebujú dostatok energie vo forme ATP pre správne a efektívne vykonávanie životne dôležitých funkcií. Najefektívnejším spôsobom výroby energie prebieha len za prítomnosti kyslíka.

KAQUN
Viac ako voda

Kyslík prináša mnoho benefitov. My Vám prinášame všetky v kompaktných baleniach našich produktov.

Vedecké a klinické štúdie

Spoločnosť KAQUN® už viac ako 20 rokov uskutočňuje oficiálne štúdie po celom svete na akreditovaných univerzitách, vládnych ústavoch a laboratóriách.

Hypoxia a naše zdravie

Väčšina chronických chorôb ako diabetes, psoriáza, rakovina, rôzne zápaly, alergie alebo astma majú jednu spoločnú vlastnosť a to, že v tkanivách sa nenachádza dostatok kyslíka alebo sa tam kyslík nenachádza vôbec.

KAQUN

Kyslíková
voda

Kyslík je nevyhnutný pre naše zdravie, imunitu, vitalitu a správne fungovanie organizmu. S vekom nám množstvo kyslíka v tkanivách prirodzene klesá, preto je dôležité ho pravidelne dopĺňať.

Fascinuje nás schopnosť vodných živočíchov dýchať kyslík priamo z vody. Ryby túto schopnosť vykonávajú s neuveriteľnou efektivitou, aj napriek nízkej rozpustnosti kyslíka vo vode. Nezabudnite, že až 80% nášho organizmu tvorí voda.

Objavte revolučný spôsob dodávania kyslíka do organizmu

V KAQUN sme vyvinuli špeciálne kyslíkové štruktúry nazývané klastre, ktoré sa ľahko absorbuje cez sliznice v ústnej dutine. Tieto klastre následne putujú organizmom cez medzibunkový priestor, ktorý tvorí väčšinu našej telesnej vody. Aj napriek tomu, že nie sme ryby a nemáme žiabre, aj napriek tomu dokážeme kyslík z vody KAQUN využiť.

Sme nesmierne hrdí na to, že aj dnes je kyslíková voda KAQUN jedinou pitnou vodou na svete, ktorej účinky boli potvrdené vo vedeckých a klinických štúdiách na univerzitách po celom svete. Tieto štúdie už trvajú viac ako 20 rokov.

Dr. Robert Lyons O.MD Ceo & Founder of KAQUN

Referencie

KAQUN
Wellness & Spa

Kúpeľ spraví s telom zázraky. Po 50-minútovom kúpeli v kyslíkovej vode s mierne alkalickým pH, zohriatej na upokojujúcich a príjemných 38° Celzia sa póry na pokožke sa otvoria a do tela prúdi kyslík celým jej povrchom priamo do tkanív. Takto sa ku každej jednej bunke dostáva kyslík v jedinečnej, stabilnej a viazanej forme. Prispieva k správnemu fungovaniu buniek, k spomaleniu starnutia a k udržaniu celkovej vitality organizmu po dlhý čas.

Naše Wellness nájdete ako jediné na Slovensku v Piešťanoch.

Blog

Krásna žena drží tri produkty Timeless Desire

Nadčasová starostlivosť. Aby pleť žiarila spokojnosťou.

Na novinky v našej rodine KAQUN® sme nesmierne pyšní. Luxusné gély a krémy sme tvorili precízne, s dôrazom na všetky potreby pleti. Výsledkom je nezameniteľný, skvelý unikát ✨ Vyskúšajte produktovú radu Timeless DesireTM, kvalitu podčiarknutú výskumom. 💧 To najkvalitnejšie pre hĺbkovú hydratáciu a výživu sme namiešali do  všestranného hydratačného gélu KAQUN® All-Around Hydrating

Rozhovor so spokojnou zákazníčkou pani Evkou

Eva (82) má za sebou onkologickú chorobu aj kovid. Dva roky pravidelne pije kyslíkovú vodu KAQUN. Dnes sa cíti výborne a dokonca cvičí vo fitness centre. Pani Eva sa k našej kyslíkovej vode dostala na odporúčanie známej pred viac ako 2 rokmi. Ako to sama opísala vo vianočnom prianí, ktorý nám poslala,

usmievajúca sa žena spokojná s doplnkami výživy all in one od kaqun

Tento doplnok si rozhodne zamilujete: All in One® – vrecúška plné zdravia

Narušená imunita? Rozhádzaný organizmus po chorobe alebo nekonečná únava? Či už potrebujete svoje zdravie nakopnúť, alebo si ho, naopak, udržať v skvelej forme, nie je nič jednoduchšie, ako si do svojho jedálnička pridať čo najviac čerstvého ovocia, zeleniny, pohybu a oddychu. Ak nestíhate alebo radšej volíte rýchlejšie a efektívne formy doplnkov, zbystrite. Všetko,

Vylaďte „sladký“ život do normálu s kyslíkom

Diabetes mellitus resp. ,,skákajúca“ hladina cukru v krvi Vás už nemusí natoľko obmedzovať. Najnovší vedecký výskum sa zameral na dôkaz priaznivých účinkov našej kyslíkovej vody, a s tým súvisiaceho podporného stabilizovania hladiny glykémie v krvi diabetika. ČO TO PRE VÁS ZNAMENÁ? Cukrovka vás už nemusí obmedzovať v každodennom fungovaní. Život s diabetes mellitus nie je

Myslíme na udržateľnosť

Okrem toho, že sme súčasťou zálohovacieho systému, Vám s potešením oznamujeme, že sme sa spojili aj s neziskovou organizáciou s názvom One Tree Planted, aby sme podporili výsadbu stromov na celom svete. Teraz, po každom úspešnom nákupe, KAQUN daruje sumu na zasadenie stromu. 

My sme už svoje stromy zasadili. A čo vy?

 

Najčastejšie kladené otázky

Odoberajte novinky od nás

odhaľte všetky tajomstva kyslíka alebo získajte jedinečné zľavy

Naši partneri