fbpx

kyslík nevyhnutný pre život.


kyslíkové produkty

O2

Energeticky bohatá molekula
a dokonalý výsledok fotosyntézy.

Kyslík je základnou molekulou nášho sveta. Bez neho by sme jednoducho nemohli existovať. Je krásnym príkladom ako sa jedna molekula môže stať nevyhnutnou pre náš život.

Vedecké výskumy ukázali, že pravidelné pitie kyslíkovej vody KAQUN pomáha v tele udržiavať zdravú rovnováhu medzi tzv. reaktívnymi kyslíkovými formami a antioxidantmi. Tento balans je veľmi dôležitý pre správne fungovanie organizmu a jeho imunitného systému, ovplyvňuje našu vitalitu ako aj rýchlosť starnutia organizmu. Strata tohto balansu sa nazýva oxidačný stres, ktorý je spoluzodpovedný za množstvo zdravotných komplikácií.

Kyslíková
voda

Znovuzrodený, absolútne zrelaxovaný a nabudený zároveň. Takto sa budete cítiť po absolvovaní celosvetovo najefektívnejšieho spôsobu kyslíkovej terapie. Počas toho ako budete relaxovať v našom kúpeli, bude kyslík prúdiť do Vášho organizmu celým povrchom tela. 


kyslíkové produkty

Objavte revolučný spôsob dodávania kyslíka do organizmu

Výsledok viac ako
20-tich rokov
klinických a vedeckých výskumov
potvrdených
Nobelovou cenou za fyziológiu a medicínu 2019.


Viac o kyslíkovej vode

Jozef metelka 9 násobný majster sveta, 3 násobný olympíjsky víťaz a 15 násobný svetový šampión v dráhovej paracyklistike pije so zlatou mnedailou kyslíkovú vodu kaqun

Napite sa kyslíka

Revolučné dopĺňanie kyslíka priamo do tkanív efektívnejšie ako doteraz známymi metódami, kdekoľvek ste. Zabezpečte si každodennú ochranu pred hypoxiou a oxidačným stresom aj v pohodlí Vášho domova. Pitné režimy prispôsobené Vašim potrebám.

Dokonalé okysličenie

Revolučný spôsob dopĺňania kyslíka priamo do každej bunky. Kyslík z vody KAQUN® sa v organizme šíri vodnou cestou v medzibunkovom priestore. Nezabúdajme, že voda tvorí až 80 % nášho tela.

Energia

Naše bunky potrebujú dostatok energie vo forme ATP pre správne a efektívne vykonávanie životne dôležitých funkcií. Najefektívnejším spôsobom výroby energie prebieha len za prítomnosti kyslíka.

KAQUN

Kyslík prináša mnoho benefitov. My Vám prinášame všetky v kompaktných baleniach našich produktov.

Vedecké štúdie

Spoločnosť KAQUN® už viac ako 20 rokov uskutočňuje oficiálne štúdie po celom svete na akreditovaných univerzitách, vládnych ústavoch a laboratóriách.

Zdravie

Väčšina chronických chorôb ako diabetes, psoriáza, rakovina, rôzne zápaly, alergie alebo astma majú jednu spoločnú vlastnosť a to, že v tkanivách sa nenachádza dostatok kyslíka alebo sa tam kyslík nenachádza vôbec.kyslíková voda


nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou krabička všestranný hydratačný gél all-around intenzívny hydratačný krém facial moisturizing surge hyaluronový booster


kozmetika


Doplnok výživy novej generácie kaqun all in one detox immunity inside-out vitality


doplnky výživyKAQUN
Wellness & Spa

Kúpeľ spraví s telom zázraky. Po 50-minútovom kúpeli v kyslíkovej vode s mierne alkalickým pH, zohriatej na upokojujúcich a príjemných 38° Celzia sa póry na pokožke sa otvoria a do tela prúdi kyslík celým jej povrchom priamo do tkanív. Takto sa ku každej jednej bunke dostáva kyslík v jedinečnej, stabilnej a viazanej forme. Prispieva k správnemu fungovaniu buniek, k spomaleniu starnutia a k udržaniu celkovej vitality organizmu po dlhý čas.

Voda umožňuje rýchle vstrebávanie kyslíka cez pokožku priamo do buniek bez potreby dodania obehovým systémom. Kyslíková terapia je vynikajúca procedúra pri doliečovaní rôznych poranení a zdravotných ťažkostí.

Naše Wellness nájdete ako jediné na Slovensku v Piešťanoch.


O nás & kyslíkové kúpele


Všetky produkty

Referencie

Chcem sa vyrovnať nehendikepovanej svetovej cyklistickej špičke. Pri ceste za týmto cieľom najnáročnejšie tréningové týždne zvládam zreteľne lepšie aj vďaka pitnému režimu s kyslíkovou vodou KAQUN.
Majster sveta a paraolympijsky víťaz Jozef Metelka pije kyslíkovú vodu kaqun so zlatou medajlou
Jozef Metelka9-násobný majster sveta a 2-násobný para olympíjsky víťaz v dráhovej cyklistike, ambasádor KAQUN
Prvé dúšky kyslíka po hlbokom ponore mi prinášajú pocit znovuzrodenia. KAQUN mi po dlhom zadržiavaní dychu dodá funkčný kyslík priamo do buniek a tak ma chráni pred vyčerpaním.
Katarína Linczényiová
Katarína LinczényiováŠpičková svetová freediverka a mentorka
Prvé čo ma na kyslíkovej vode KAQUN zaujalo bola jej extrémne skvelá chuť, ktorú by som sa pokúsil popísať ako super plnú. Po mesačnom pravidelnom pití som zistil, že KAQUN dokáže výrazne osviežiť, hydratovať a revitalizovať.
Michal
MichalManažér a podnikateľ
KAQUN kyslíkový gél som úspešne testovala v našom salóne Pierre. Už po prvej aplikácii sa viditeľne zmenšili póry a pokožka sa výrazne prejasníila.
Stanislava
StanislavaKozmetická poradkyňa, Salón Pierre Bratislava
Gél, ktorý okamžite “nakopne”, oživí a rozjasní moju tvár! Neuveriteľne hustá konzistencia, luxusný pocit na pokožke tváre. Môžem nanášať kedykoľvek počas dňa a ideálny je aj ako podklad pod mejkap.
 Silvia "SISSQUE" Likavčan Cisáriková
Silvia “SISSQUE” Likavčan CisárikováInfluencerka a beauty blogerka
Přiznám se, že jsem moc velká očekávání neměla, ale po těchto výsledcích používám gel Kaqun téměř na vše (boláčky, uhříky, nerostoucí obočí, záděrky apod.)
Vierka
Vierka Spokojná zákazníčka
Tento krém si ma získal svojou príjemnou, ľahkou gélovou konzistenciou. Nezanecháva nepríjemný film na pokožke, práve naopak. Úplne vsiakne do pleti a okamžite zanecháva pocit intenzívnej hĺbkovej hydratácie.
 Victoria Vanesa Urminská
Victoria Vanesa UrminskáKozmetička, BeautyAtelier Piešťany
Prvé, čo som si na vašom kréme obľúbila, bola príjemná ľahká textúra. Predtým som dlho trpela neustále dehydratovanou pleťou, ktorej chýbal jas, s drobnými vráskami ako následok každodenného stresu. Už pri prvom použití moja pokožka ostala okamžite zahydratovaná a bohato vyživená,
Evka
EvkaSpokojná zákazníčka
Jemná olejovitá konzistencia, znamená pre pleť okamžitá a účinná hydratácia. Odporúčam skôr pre suchú pleť, nakoľko zanecháva jemný film na pokožke, ktorý by mastná pleť nemusela zniesť. Taktiež vynikajúci pre staršiu pleť – viditeľne pleť vyživí a tá po ňom vyzerá mlado a krásne. Pri pravidelnom používaní posilní a spevní pleť, dlhodobo hydratuje.
Victoria Vanesa Urminská
Victoria Vanesa UrminskáKozmetička, BeautyAtelier Piešťany
Nič lepšie som nepoužívala, ako ten Váš zlatý gél. Zatiaľ u mňa kvalitou viedli prípravky z Amway a Mary Key, ale ten zlatý gél je TOP! Odskúšala som aj na pracovnej ceste, kde som pracovala 3 dni po 15 hod. denne a spala 6 hodín a vôbec to nebolo vidieť, dokonca ľudia si všímali, že vyzerám oddýchnutá 😀
Katarína
KatarínaSpokojná zákazníčka, autorka kampane Dojčenie je IN
Toto hyaluronové sérum presne splnilo moje očakávania, a to, že okamžite zabezpečí potrebnú dávku hydratácie. Môže sa používať súčasne s krémom, ale aj samostatne. Po použití séra moja pleť pôsobila zdravo a žiarila, vyrovnávajú sa drobné vrásky spôsobené dehydratáciou.
Evka
EvkaSpokojná zákazníčka
Moje klientky videli výsledky už po prvej aplikácii. Došlo k zmenšeniu pórov a výraznému prejasneniu pokožky. Pri celkovom vzhľade pokožky dominovalo jej zvláčnenie a zároveň pôsobila prirodzene a oddýchnuto. Vôňu KAQUN kyslíkového gélu hodnotím ako jemnú a nevtieravú a po aplikácii sa rýchlo stratí. Odporúčam ho pre všetky typy pleti, bez výnimky na citlivú pleť a bez ohľadu na vek.
Stanislava
StanislavaKozmetická poradkyňa, Salón Pierre Bratislava
Reštart s All in One mi veľmi pomohol. Je to iné „chudnutie“ ako pri prísnych diétach, kde človek stráca kilá všade a najskôr chudne tvár. Pri DETOXe som spontánne schudla z problémových partií, najmä z brucha, čo ma potešilo. A to úplne bez cvičenia. Zmizli náhle pocity hladu a zmiernila sa aj chuť na sladké Prekvapila nás tiež príjemná sladká chuť, ktorú produktu dodáva stévia. Konečne sa cítim dobre.
MUDr. Katarína
MUDr. Katarína Spokojná zákazníčka
V poslednom čase (obobie koronavírusu, ktoré bolo pre mňa plné stresu a neistoty) som začala mať problémy s trávením a každodenné bolesti v bruchu aké som dovtedy nikdy nemala. Našťastie mi známy poradil KAQUN Inside – Out. Už po prvých dňoch bolesť prešla a trávenie sa upokojilo a vrátilo do normálu. Spozorovala som dokonca, že nie som už taká unavená a ráno som sa budila svieža a vyspaná.
Hanka
HankaSpkojná zákazníčka
Dlho som trpela syndrómom podráždeného čreva. Vyskúšala som mnoho tradičných liečebných postupov, ktoré vždy priniesli len krátkodobú úľavu. Začala som užívať KAQUN Inside – Out a do týždňa bolesť žalúdka skoro úplne zmizla a uvedomila som si, že mám viac energie ako obvykle a aj moje oblečenie mi sedelo lepšie.
Barbara
BarbaraSpokojná zákazníčka
Voda pôsobila na môj organizmus veľmi pozitívne, dobíjala ma energiou a hlavne zmierňovala nežiadúce účinky po chemoterapii. Môj zdravotný stav sa postupne zlepšoval, dokonca aj lekári boli prekvapení. Na systéme doplňovania kyslíka do organizmu pitím vody KAQUN si najviac cením jeho jednoduchosť a účinnosť. Určite odporúčam ako prevenciu, ale i pre pacientov v onkoliečbe pre zmiernenie nežiadúcich účinkov.
pani mária spokojná zákazníčka kaqun kyslíková terapia wellness & spa recenzia
MáriaSpokojná zákazníčka
Som rada, že som absolvovala kyslíkový kúpeľ. Za 50 minút som sa uvoľnila, zrelaxovala a oddýchla si. Keďže mám suchú pokožku, myslela som si, že budem cítiť pnutie na koži, ale práve naopak pokožka po kúpeli bola vláčna a mala som veľmi dobrý pocit. Musím spomenúť, že popri tom som pila vodu KAQUN a môžem potvrdiť blahodarný účinok na môj organizmus.
Zlatica
ZlaticaSpokojná zákazníčka
Nevládala som už skoro nič robiť. Silný zápal si vybral svoju daň. Tak som sa rozhodla opäť pre kyslíkovú vodu Kaqun, ktorú som poznala už z minulosti. Začala som s pitnou kúrou 12 fľašiek. To zlepšenie bolo citeľné ihneď v ten deň. Pocítila som príval energie, viac som vládala.
Ingrid
Ingrid Spokojná zákazníčka
V našom tele všetko so všetkým súvisí a ak viem, že niečo môžem spraviť lepšie a pomôcť mu, rada to urobím. Kyslíková voda je naviac veľmi príjemná ako osvieženie. Navyše Vám ju kuriér privezie až ku dverám a väčšinou už na druhý deň od objednania.
pani Evka
pani Evka Spokojná zákazníčka
Pri behaní je pre mňa dôležitý pitný režim. S vodou KAQUN sa mi behá lepšie, dodáva mi energiu a mám chuť viac športovať.
kyslíková voda kaqun silvia siss
Silvia “SISSQUE” Likavčan CisárikováInfluencerka a beauty blogerka
Pri mojej diagnoze ulceroza kolitída sa môj zdravotný stav zlešil a
upravil sa mi cukor a aj cholesterol v krvi. Vodu som kupovala aj pre moju mamu, kt.prekonala cievnu mozgovu príhodu a pri pití vody sa cítila oveľa lepšie,nebola taká unavená a bolesti hlavy sa jej zmiernili.
Martina
Martinaspokojná zákazníčka
KAQUN SPA som navštívila niekoľko krát. Vždy ma prekvapilo rýchle zlepšenie zdravotného stavu: rapídne pribudla energia a pohoda, pokožka zvláčnela, depresívne poruchy ubudli, bolesti chrbta zmizli. Som presvedčená, že kyslíková voda je užitočná pri všetkých chorobách a zdravotných problémoch…kyslík je jednoducho dôležitý pre zdravie!
Sabine
Sabine spokojná zákazníčka
Kaqun je super, pijem vodu, chodím do kúpeľa a rany sa hoja. Jedna noha vyliečená a ešte tá druhá a môžem v lete na kúpalisko. 4 roky som nemohol…
Jaroslav
Jaroslavspokojný zákazník
Odkedy pijem kyslíkovú vodu Kaqun, hlava ma ešte nebolela.
Miroslav Bobocký
Miroslav Bobockýbývalý profesionálny hokejista
Predošlé
Ďalšie

Všetky články

Máte otázky?

napíšte nám

Partneri