fbpx

Vitality

Unikátna kombinácia pre vitalitu

prispieva k normálnej úrovni energie a revitalizácií organizmu

prispieva k zníženiu únavy a pocitu vyčerpania

zlepšuje mozgovú činnosť, pamäť a pozornosť

pomáha organizmu vyrovnať sa so stresom

zlepšuje regeneračné procesy v organizme

All in One®

Vsadili sme na vyvážené zmesi, ktoré ľahko zaradíte do vašej rutiny. Výživové doplnky All in One® vyrábame podľa najnovších výskumov zo starostlivo vybraných a celosvetovo jedinečných ingrediencií. Zachovávajú hodnoty, ktoré KAQUN® reprezentuje.

Výživový doplnok novej generácie kaqun all in one vitality tmavé balenie s vrecúškom

Vitality

Unikátna kombinácia: ženšenu, bazy čiernej, macy a koreňu ruže. All in One® Vitality je unikátny výživový doplnok so sviežou citrusovou príchuťou skvelý pre povzbudenie a harmonizáciu organizmu.

Odstráňte únavu a pripravte sa na prílev energie, revitalizáciu tela, podporu mozgu a zlepšenie pamäťových schopností.

KAQUN výživový doplnok vitality zloženie ženšen v prášku v miske a celý koreň

Koreň vitality

Ženšen alebo všehoj je v tradičnej čínskej medicíne používaný už po tisícročia. Unikátna kombinácia extraktu sibírskeho a ázijského ženšenu (Panax) zabezpečuje povzbudzujúce, tonizujúce účinky a prispieva k udržaniu homeostázy. Naviac obsahuje stovky zlúčenín, vrátane ginsenosidov, fenolov a sacharidov, ktoré prispievajú k vysokej biologickej aktivite.
KAQUN výživový doplnok vitality zloženie čierna baza na tanieri

Extrakt z bazy čiernej

Vďaka svojím protizápalovým účinkom pomáha organizmu pri napadnutí rôznymi vírusmi, najmä proti chrípke a ochoreniami dýchacích ciest. Vďaka svojim antioxidačným účinkom slúži ako prevencia pred chorobami, ktoré sú zapríčinené oxidačným stresom. Sem radíme napríklad diabetes či srdcovú príhodu. Okrem toho baza znižuje hladinu cukru v krvi.
KAQUN výživový doplnok vitality zloženie matchav miske s drevenou lyžicou

Matcha extrakt

Obsahuje katechíny EKGC, ktoré pôsobia ako silné antioxidanty nielen v oblasti redukcie hmotnosti, ale aj pri zbavení sa tela od voľných radikálov a toxínov. Pomáha upokojiť myseľ a lepšie sa sústrediť. Za tieto unikátne vlastnosti môže aminokyselina L-theanín. Podporuje relaxáciu, upokojenie, ale zároveň udržiava jasnú a sústredenú myseľ. Extrakt z matchy sme s radosťou primiešali do zmesi Vitality.
KAQUN výživový doplnok vitality otvorené tmavé balenie s vrecúškami

Unikátne zloženie

Vitality dosahuje pozitívne účinky spojením komplexných vitamínov skupiny B s vysoko adaptogénnymi zložkami. Adaptogény podporujú fyziologické procesy a homeostázu, nevyhnutnú podmienku buniek. Len deväť bylín patrí do adaptogénnej klasifikácie z toho sú najznámejšie ženšen, ruža a maca, ktoré sme primiešali do tejto vyladenej zmesy.