fbpx

Špeciálna kolekcia produktov

Doprajte Vášmu kamarátovi to najlepšie

Overené veterinármi

Schválené veterinármi. Vhodné pre všetky plemená staršie ako 12 týždňov. Vhodné aj pre gravidné alebo dojčiace psy. Kombinovareľné s akoukoľvek diétou.

Bezpečné zloženie

Vyrábané v certifikovaných zariadeniach. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, škodlivé prísady, konzervačné látky, prísady ako kreatín alebo steroidy. Bez kukurice, sóje a pšenice.

Komplexná starostlivosť

Pomôžeme tráveniu, posilníme imunitný systém a spomalíme starnutie.  Podporíme optimálny rast, regeneráciu aj intelektuálne schopnosti.

Chutné a prírodné

Naše produkty sú vo forme lahodných žuvacích pamlsiek, ktoré si Váš psík zamiluje. Pridáva sa priamo do krmiva alebo do úst psa.

Najlepšia starostlivosť

Zameriavame sa na poskytovanie najvyššej starostlivosti a pohodlia pre vašich psích spoločníkov.

Posilnite zdravie vášho psa prírodnou cestou s našimi inovatívnymi produktmi, ktoré podporujú tráviace zdravie, imunitný systém, celkovú pohodu a vitalitu vášho štvornohého priateľa.

Uvidíte, čo ste ešte nevideli

Odhaľte skryté detaily vašej krvi ako ešte nikdy predtým, s technikou mikroskopie Darkfield, teda pozorovaním zložiek krvi v temnom poli.

Vďaka tejto metóde môžeme sledovať javy a komponenty v krvi, ktoré nie sú sledované pri bežnom vyšetrení krvi v lekárskych ordináciách a laboratóriách.

Živá kvapka krvi

Kvapka krvi sa získava z prsta jednoduchým a bezbolestným spôsobom. Po dôkladnej dezinfekcii, vykonáme drobný vpich do prsta. Kvapku krvi nanesieme na podložné sklíčko, zľahka prekryjeme a vložíme pod mikroskop. Prekrytím sklíčka zabránime schnutiu a rýchlej oxidácií krvi. Takto môžeme živú kvapku krvi pozorovať až 30 minút.

Podrobný rozbor vnútorného stavu organizmu

Kvapku krvi pozorujeme v temnom poli. Rohy krviniek lámu svetlo a to spôsobuje, že ich môžeme vidieť. Obraz je z mikroskopu snímaný do obrazovku počítača. Môžeme tak spoločne vidieť stav krvi, jednotlivé krvinky a ostatné komponenty v krvnej plazme, zväčšené až 1500x. Dozviete sa všetko, čo sa vo Vašej krvnej plazme a vo vnútri buniek nachádza.

Odborné poradenstvo

Štandardné krvné testy zisťujú len chemické zmeny v krvi. Pomocou Darkfield mikroskopie však dokážeme odhaliť poruchy v krvi skôr, ako sa vôbec prejavia. Na základe toho, poskytneme odporúčania týkajúce sa stravovania a životného štýlu, ktoré Vám pomôžu problém vyriešiť. Taktiež vysvetlíme, čo s čím v tele súvisí, a ako môžete vášmu organizmu prírodne pomôcť bez chemických záťaží.

Obchod

Prečítajte si viac

Odhaľte tajomstvá svojho zdravia naživo, pomocou analýzy kvapky krvi.

Tradičným zdravotným hodnoteniam môžu chýbať dôležité detaily. Živá analýza krvi presahuje povrch a poskytuje vám komplexné pochopenie vnútorného fungovania vášho tela.

Prečítajte si bližšie, čo môžete pri tejto analýze odhaliť.

Kontakt

KDE NÁS NÁJDETE?

KAQUN WELLNESS & SPA
penzión Hellene
Hlboká 7163/98,
920 01 Piešťany

OTVÁRACIE HODINY

Pon-Pia 8:00 – 16:00
So-Ne zatvorené

EMAIL

info@analyzakrvi.sk

TELEFÓN

0905 845 714
0901 727 277

Najčastejšie kladené otázky

V období menštruácie, pri akútnych zápaloch, horúčke alebo vírusových a bakteriálnych ochoreniach sa vyšetrenie neodporúča, pretože výsledok môže byť skreslený.

Pred odberom kvapky aspoň 2 hodiny nejedzte, vypite min. 1-1,5l nesýtenej čistej vody. Pokiaľ nevydržíte nejesť, dajte si len ovocie a zeleninu. Večer pred vyšetrením sa neodporúča jesť potraviny s vysokým obsahom tukov ako je tučné a údené mäso, masť, syry. Nepite alkohol.

Analýzu kvapky krvi je vhodné robiť preventívne min. 1x do roka, kedy je možné zadchytiť začínajúce patologické zmeny organizmu a predísť tak vypuknutiu choroby a prejavom symptómov. Následne odporúčame opakovať každé 3-4 mesiace, kedy zhodnotíme predchádzajúce odporúčania a skontrolujeme stav organizmu.

Kvapôčka krvi z prsta sa získava jednoduchým a bezbolestným spôsobom. Najprv dôkladne Váš prst vydezinfikujeme a vykonáme drobný vpich jednorazovou sterilnou lancetou. Potom je kvapôčka krvi nanesená na podložné sklíčko, kde sa ľahko prekryje krycím sklíčkom a vloží sa pod mikroskop. Takto si zabezpečíme „živú kvapku krvi“, ktorú môžeme pozorovať až 30 minút.

Vyšetrenie trvá cca 45 minút. Toľko je totiž maximálny čas, za ktorý dokážeme udržať kvapku krvi "živú", teda nám neuschne.

Výsledky vyšetrenie sú ihneď, keďže prezeráte spolu so špecialistom stav vašej krvi na monitore počítača.

Komplexný prehľad o
zdravotnom stave

 V rámci analýzy odhalíte skryté faktory ovplyvňujúce vaše každodenné fungovanie, ale aj možné náznaky budúcich problémov. Vysvetlíme Vám, čo s čím v tele súvisí. Navrhneme najvhodnejšie riešenia na mieru a ako môžete vášmu organizmu prírodne pomôcť bez chemických záťaží.