fbpx

Inside-Out

Podpora črevnej flóry a zvýšenie energie

obnovenie prirodzenej rovnováhy v organizme

stimuluje pôsobenie prospešných baktérií v hrubom čreve

prispieva k normálnej činnosti tráviaceho systému

zlepšuje regeneračné procesy v organizme

zvyšuje úroveň energie v organizme

All in One®

Vsadili sme na vyvážené zmesi, ktoré ľahko zaradíte do vašej rutiny. Výživové doplnky All in One® vyrábame podľa najnovších výskumov zo starostlivo vybraných a celosvetovo jedinečných ingrediencií. Zachovávajú hodnoty, ktoré KAQUN® reprezentuje.

Výživový doplnok novej generácie kaqun all in one inside-out hnedé balenie s vrecúškom

Inside-Out

Spoznajte pozitívne účinky známej zmesi Lactobacillus a Bifidobacterium. Jedno vrecúško obsahuje až 5 miliárd živých bakteriálnych zárodkov so šiestimi kmeňmi prispôsobenými vašej črevnej flóre. Zmes sme posilnili o inulín a vitamíny.

Stimulujte produkciu probiotík v hrubom čreve, zvýšte úroveň energie a prispejte k správnemu fungovaniu organizmu.

KAQUN výživový doplnok inside-out zloženie inulín čakankový prášok a kvet v drevenej lyžičke

Inulin

Inulín je zdrojom energie vhodný aj pre diabetikov. Získava sa z koreňa čakanky. Ako prebiotikum pôsobí priaznivo na celú tráviacu činnosť. Špeciálne sa zameriava na zachovanie prirodzenej črevnej flóry a správne trávenie. Pôsobí preventívne pred vznikom nádorových a zápalových ochorení.
KAQUN výživový doplnok inside-out zloženie biely jogurt v drevenej miske s lyžičkou

Lactobacillus & Bifidobacterium

Hlavnou úlohou probiotík je udržiavať zdravie čriev, kde sa nachádza až 80% nášej imunity. Tiež zaisťujú, že výstelka čriev zostáva neporušená a pomáhajú brániť pred kolonizácou čriev škodlivými baktériami. Navyše pomáhajú zvýšiť množstvo ďalších zdravých baktérií a hladinu mastných kyselín.

KAQUN výživový doplnok inside-out zloženie prášok kurkumy na drevej lyžičke

Kurkuma

Známa ako indický šafran. Je to korenie a bylina ázijského pôvodu. Patrí do rodiny zázvorov. V staroindickej medicíne je po stáročia známa pre svoje protizápalové, antioxidačné a antimikrobakteriálne účinky. Okrem toho podporuje optimálnu funkciu mozgových činností a mozgových funkcií. Ak ste ju doteraz nezaradili do svojho jedálnička, spravte tak čo najskôr.
KAQUN výživový doplnok inside-out hnedé otvorené balenie s vrecúškami výživového doplnku KAQUN All in One inside-out

Dostatok probiotík

Stimulujte produkciu probiotík v hrubom čreve. Zvýšte úroveň energie a prispejte k správnemu fungovaniu organizmu s unikátnymi výživovými doplnkami All in One® Inside-Out. V jednom vrecúšku nájdete až 5 miliárd kmeňov telu prospešných baktérií Lactobacillus a Bifidobacterium. Zmes sme doplnili o inulín a biotín. Sladené stéviou s lahodnou chuťou šťavnatého pomaranča.

Referencie

V poslednom čase (obobie koronavírusu, ktoré bolo pre mňa plné stresu a neistoty) som začala mať problémy s trávením a každodenné bolesti v bruchu aké som dovtedy nikdy nemala. Overené metódy nefungovali a bolesti boli čím ďalej silnejšie a trvali dlhšie. Našťastie mi známy poradil KAQUN Inside - Out. Už po prvých dňoch bolesť prešla a trávenie sa upokojilo a vrátilo do normálu. Spozorovala som dokonca, že nie som už taká unavená a ráno som sa budila svieža a vyspaná. Takisto ma tento rok netrápili prechladnutia pri zmene počasia ako po minulé roky.
Hanka
spokojná zákazníčka
Dlho som trpela syndrómom podráždeného čreva. Vyskúšala som mnoho tradičných liečebných postupov, ktoré vždy priniesli len krátkodobú úľavu. Začala som užívať KAQUN Inside - Out a do týždňa bolesť žalúdka skoro úplne zmizla a uvedomila som si, že mám viac energie ako obvykle a aj moje oblečenie mi sedelo lepšie. Po 2 mesiacoch užívania Inside - Out sa cítim svieža od rána do večera a syndrom podráždeného žalúdka je už minulosťou.Každému bez výnimky môžem doporučiť tento skvelý výrobok. U nás ho užíva celá rodina.​
Barbara
spokojná zákazníčka