fbpx

Detox

Podpora optimálnej funkcie
pečene a trávenia

podporuje obnovu
pečeňových buniek

prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému

detoxikuje a posilňuje
pečeň a žlčník

udržiava prirodzenú rovnováhu medzi antioxidantmi a kyslíkovými radikálmi

optimalizuje telesnú hmotnosť

All in One®

Vsadili sme na vyvážené zmesi, ktoré ľahko zaradíte do vašej rutiny. Výživové doplnky All in One® vyrábame podľa najnovších výskumov zo starostlivo vybraných a celosvetovo jedinečných ingrediencií. Zachovávajú hodnoty, ktoré KAQUN® reprezentuje. 

Výživový doplnok novej generácie kaqun all in one detox zelené balenie s vrecúškom

Detox

Na to, aby organizmus fungoval správne a nič ho neťažilo, musíme z neho odstrániť všetky škodlivé a toxické látky každý deň. Inak dochádza k ich usadzovaniu a hromadeniu v organizme. Funkciu pracovníkov triediaceho strediska v tele majú enzýmy, nachádzajúce sa v pečeni. Z krvného obehu vyberajú použiteľné látky a odstraňujú tie škodlivé a toxické. 

Postarajte sa o efektívnu regeneráciu, normálnu funkciu pečene a žlčníka a perfektné trávenie bez nadúvania s vyváženou a účinnou zmesou extraktov a vitamínov.

Semienka pestreca mariánskeho bylinná superpotravina na podporu funkcie pečene

Sylibum marianum

Extrakt sa získava zo semien rastlín pestreca mariánskeho. Je to účinný a silný antioxidant, ktorý podporuje obnovu pečeňových buniek, prispieva k normálnemu tráveniu a správnej funkcii pečene a žlčníka. Používa sa najmä na podporu detoxikačnej funkcie pečene.

KAQUN výživový doplnok detox zloženie extrakt z artičokov

Artičoky

Výťažok z artičokov obsahuje flavonoidy (ako luteolín a apigenín), ktoré preukázateľne podporujú zdravý cievny systém. Okrem toho vedecké štúdie potvrdzujú, že artičoky pomáhajú udržiavať normálny tok žlče a trávenie tukov, čím prispieva k zdravému tráveniu.
KAQUN výživový doplnok detox zloženie brokolica

Extrakt z brokolice​

Brokolica obsahuje vitamíny A, C, E, železo, kyselinu listovú, vápnik, fosfor, draslík, glukozinoláty, vlákninu a bielkoviny. Okrem toho aj tokoferol, niacín, kyselinu pantoténovú, vitamíny B1 a B2. Vo forme extraktu si môžete nerušene užívať všetky jej blahodarné účinky.

KAQUN výživový doplnok detox zelené otvorené balenie s vrecúškami

Prírodné extrakty

Vyskúšajte balík DETOX, v ktorom si všetko potrebné vezme na starosti jedinečná kombinácia extraktov z pestreca mariánskeho, artičok, brokolice, listov repíka lekárskeho, prasličky roľnej, kapusty, semien viniča hroznorodého a koreňa kurkumy.

Referencie

Reštart s All in One mi veľmi pomohol. Je to iné „chudnutie“ ako pri prísnych diétach, kde človek stráca kilá všade a najskôr chudne tvár. Pri DETOXe som spontánne schudla z problémových partií, najmä z brucha, čo ma potešilo. A to úplne bez cvičenia. Rovnako išli kilá dolu i manželovi. Zmizli náhle pocity hladu a zmiernila sa aj chuť na sladké Prekvapila nás tiež príjemná sladká chuť, ktorú produktu dodáva stévia. Konečne sa cítim dobre. Metabolizmus sa naštartoval tak, ako má a už sa teším ako si pred zimou doprajem ďalšiu kúru.
MUDr. Katarína
spokojná zákazníčka