fbpx

Hyaluronový booster

okamžitá hydratácia a hĺbkové okysličenie pokožky

prirodzene omladzuje pokožku, zlepšuje štruktúru a redukuje aj hlboké vrásky​

posilňuje funkcie kožnej bariéry a pružnosť pokožky

klinicky overená účinnosť so zložkami PRODEW® 600 a kyseliny hyaluronovej

neosahuje umelé farbívá, parabény, EDTA ani ureu

Nadčasová starostlivosť

Rad luxusnej kozmetiky určený pre všetky typy pleti. Vo výnimočne veľkom balení, až 75 ml, nájdete skvelého pomocníka na docielenie najlepšej kvality vašej pokožky. Vďaka radu Timeless Desire Selection získate pre svoju pleť výživu, hydratáciu, bude pôsobiť zdravo, jemne a „glowy“. TDS sú vhodné ako denné krémy, no vaša pokožka sa im poteší aj v noci. Vyskúšajte TD Selection ako základnú bázu pod make-up. Ten pocit si zamilujete.
nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou krabička hyaluronový booster

Hyaluronový booster

Zaraďte do svojej rutiny tento zázračný booster. Vaša pleť ho bude milovať, pretože jej zabezpečí všetko, čo potrebuje, aby bola zdravá, mladá a svieža. Posilňuje, zjednocuje, vypĺňa, hydratuje. Klinicky overená účinnosť aj vďaka PRODEW® 600 a kyseline hyaluronovej.
nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou hyaluronový booster aplikácia na pleť

Výživný booster pre vašu pleť

Hyaluronic Facial Booster obsahuje overené účinky vody KAQUN® v kombinácii so zložkami, na ktoré si vaša pleť rýchlo zvykne a budú ju rozmaznávať. Unikátne zloženie posilňuje funkcie kožnej bariéry a pôsobí proti stresom a únave. V jednom kroku dosiahnete tie najlepšie účinky pre vašu pleť.
nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou hyaluronový booster zloženie

Vysokoaktívna hydrolizovaná kyselina hyaluronová

Prináša pleti nové, pokročilé omladenie. Redukuje vrásky a stabilizuje štruktúru pokožky. Pomáha vyhladzovať jemné vrásky. Hydratovaná pleť pôsobí mladšie a starne pomalšie.
nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou hyaluronový booster zložka rodew

PRODEW® 600

PRODEW® 600 je vysoko účinná hydratačná zložka s obsahom prírodných hydratačných zložiek (MNF). Zloženie aminokyselín PRODEW® 600 je takmer rovnaké ako zloženie aminokyselín v NMF. PRODEW® 600 dodáva pokožke potrebnú hydratáciu tým, že dodáva aminokyseliny priamo do stratum corneum – vonkajšej vrstvy epidermis. V pokožke udržiava potrebnú vlhkosť a podporuje jej prirodzenú rovnováhu.

Unikátne zloženie

Aqua (kyslíková voda KAQUN®), PRODEW® 600, vysoko aktívna hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, Betain, Glycerín, Panthenol

Recenzie

Toto hyaluronové sérum presne splnilo moje očakávania, a to, že okamžite zabezpečí potrebnú dávku hydratácie. Môže sa používať súčasne s krémom, ale aj samostatne. Po použití séra moja pleť pôsobila zdravo a žiarila, vyrovnávajú sa drobné vrásky spôsobené dehydratáciou.
Eva
spokojná zákazníčka
Na pocit trošku olejovitá konzistencia, avšak pre pleť okamžitá a účinná hydratácia. Odporúčam skôr pre suchú pleť, nakoľko zanecháva jemný film na pokožke, ktorý by mastná pleť nemusela zniesť. Taktiež vynikajúci pre staršiu pleť – viditeľne pleť vyživí a tá po ňom vyzerá mlado a krásne. Pri pravidelnom používaní posilní a spevní pleť, dlhodobo hydratuje.
Victoria Vanesa Urminská
Kozmetička, BeautyAtelier Piešťany