fbpx
kyslíková voda kaqun tri fľaše 1,5L s novým logom

Prémiová kyslíková voda

Vedecky overené zlepšenie kondície a kvality zdravia jednoducho a rýchlo s kyslíkovou vodou KAQUN®. Môžete sa spoľahnúť , že Vás každý deň ochráni pred hypoxiou a udrží zdravú rovnováhu medzi antioxidantmi a reaktívnymi kyslíkovými formami, spoluzodpovednými za množstvo zdravotných komplikácii.

Máte už svoju dávku kyslíka na dnes?

okamžite zvyšuje množstvo kyslíka kdekoľvek v organizme

dokonalá prevencia pred hypoxiou a oxidačným stresom

preukazateľné zlepšenie kvality zdravia

jediná pitná voda s klinickými a vedeckými výskumami

vhodná aj na prípravu stravy pre dojčatá

Kyslík vždy tam, kde potrebujete

Kyslíková voda KAQUN® dodáva kyslík rýchlo a efektívne “vodnou cestou” do celého organizmu. Parciálny tlak kyslíka (pO2) je až 160 mmHg. Naproti tomu hodnota pO2 v organizme priemerného 20- ročného človeka je okolo 93 mmHg. To zabezpečuje, že kyslík z vody KAQUN® prirodzene putuje z prostredia vyššieho tlaku, do prostredia s nižším tlakom, teda do našich tkanív. Predstavte si zakaždým, keď sa napijete, ako keby ste vstúpili do hyperbarickej komory s tým rozdielom, že kyslík vydrží vo vašich tkanivách oveľa dlhšie a navyše ho môžete kedykoľvek doplniť. Stači sa napiť!

Dokonalá ochrana pred oxidačným stresom

Vedecké výskumy ukázali, že pravidelné pitie kyslíkovej vody KAQUN® pomáha v tele udržiavať zdravú rovnováhu medzi tzv. reaktívnymi kyslíkovými formami a antioxidantmi. Tento balans je veľmi dôležitý pre správne fungovanie organizmu a jeho imunitného systému, ovplyvňuje našu vitalitu ako aj rýchlosť starnutia organizmu. Strata tohto balansu sa nazýva oxidačný stres, ktorý je spoluzodpovedný za množstvo zdravotných komplikácií.

Číslo 1. v prevencii pred hypoxiou

S pribúdajúcim vekom prirodzene klesá parciálny tlak kyslíka (pO2) v tkanivách. Prejavuje sa to v slabých regeneračných schopnostiach organizmu, nedostatkom energie či nízkou obranyschopnosťou u starších ľudí.

Väčšina chronických chorôb ako diabetes, psoriáza, rakovina, rôzne zápaly, alergie alebo astma majú jednu spoločnú vlastnosť a to, že v tkanivách sa nenachádza dostatok kyslíka alebo sa tam kyslík nenachádza vôbec, vtedy hovoríme o hypoxickom prostredí. Pri chronických pacientoch je pokles pO2 v organizme dlhodobý a ešte výraznejší.

Jediná voda s klinickými
a vedeckými výskumami

Viac ako 20 rokov štúdií na svetových univerzitách a vedeckých inštitúciach potvrdili pozitívne účinky na naše zdravie a jeho kvalitu. Štúdie sa zameriavali na skúmanie účinkov na imunitný systém, na rýchlosť starnutia organizmu, na reakčný čas, či na rýchlosť kognitívnych funkcií, ako aj na antioxidačnú kapacitu organizmu. Ďalšie skupinu tvorili pacienti podstupujúci onkologickú liečbu a chemoterapiu, či pacienti dlhodobo trpiacimi na diabetes.

Prémiová voda pre deti a dojčatá

Kyslíková voda KAQUN® je pramenitá voda s nízkym obsahom minerálov, je mikrobiologicky nezávadná a spĺňa všetky osobitné požiadavky na kvalitu dojčenskej vody. Predovšetkým vďaka nízkemu obsahu dusitanov, dusičnanov, sodíka a celkových rozpustných látok, ktoré držíme na, čo najnižšej úrovni. Preto je bez nutnosti prevarenia vhodná na pitný režim aj prípravu stravy pre dojčatá. Okrem toho kyslík zlepšuje spánok, rast a neurologický vývoj dieťaťa.

Referencie

Prečítajte si viac


Výnimočná cena

Zabezpečte si dostatočný prísun kyslíka a spoznajte všetky benefity našej vody KAQUN. Pripravili sme pre vás balenia presne na mesiac, aby ste mali svoju dávku kyslíka vždy pri sebe. Pripravte sa na reštart organizmu a doprajte telu to najlepšie. Kaqun – prísun kyslíka priamo do vašich buniek.

Zloženie

Parciálny tlak kyslíka (pO2)      > 160 mmHg

pH                                                   7,1 – 7,5

Sodík (Na+)                                    4,8 mg/L

Draslík (K+)                                     0,3 mg/L

Horčík (Mg2+)                               10,6 mg/L

Vápnik (Ca2+)                               40,1 mg/L

Amóniové katióny                   < 0,05 mg/L

Hydrogenuhličitany (HCO3)     134 mg/L

Chloridy (Cl)                                   2 mg/L

Sírany (SO42-)                               36 mg/L

Oxid kremičitý (SiO2)                  8,8 mg/L

Dusičnany                                    2,6 mg/L

Dusitany                                   < 0,02 mg/L

 

Rozpustené látky:                       181 mg/L

Pitný Režim KAQUN 0,5L
1 Mesiac (32 Ks)

80,60 €

64,79 €

V cene je započítaný poplatok za zálohovanie jednorázových

 plastových oblaov (32×0,15€).


Pitný Režim KAQUN 1,5L
1 Mesiac (12 Ks)

51,00 €

41,79 €

V cene je započítaný poplatok za zálohovanie jednorázových

 plastových oblaov (12×0,15€).