fbpx

Psoriáza, Bercov vred aj atopický ekzém. Kyslíková voda KAQUN® si poradí s kožnými chorobami.

Hĺbková hydratácia a osvieženie pokožky

Benefity kyslíkovej vody KAQUN®

Stále viac ľudí využíva prednosti kyslíkovej vody KAQUN® a zaraďuje ju do svojho pitného režimu. Pri rýchlom životnom tempe je pravidelné pitie kyslíkovej vody dôležité. Kyslík prúdi vodnou cestou do celého tela – priamo do buniek a jeho priaznivé účinky pocítite okamžite. Viac energie, lepšia koncentrácia a posilnená imunita. Spoločnosť KAQUN® už viac ako 20 rokov uskutočňuje oficiálne štúdie po celom svete na akreditovaných univerzitách, kde neustále potvrdzuje jedinečné účinky kyslíkovej vody na organizmus. Rovnako účinne, ako pôsobí na telo zvnútra, poskytuje tú najlepšiu starostlivosť pre telo aj zvonka.

Kúpeľ plný zdravia

Pokožka je našim najväčším orgánom, a preto je potrebné venovať jej náležitú pozornosť. V teplej vode KAQUN® sa póry na pokožke otvoria a prúdi do nej kyslík v celej jeho sile. Tí, ktorí absolvovali sériu kúpaní vo vode KAQUN®, zaznamenali výrazné zlepšenie stavu pokožky a ústup kožných chorôb. Pomáha pri rôznych druhoch ekzémov, atopických dermatitídach, či pri prejavoch psoriázy. Kyslík regeneruje kožné tkanivá a cez pokožku sa vstrebáva priamo do buniek. Kyslíková terapia je vynikajúca procedúra pri doliečovaní rôznych poranení a zdravotných ťažkostí. Voda tiež uľaví pri regenerácii svalov či kĺbov.

Ako to funguje?

Správne nastavená pitná kúra vodou KAQUN dokáže pravidelne dodávať kyslík a tak účinne podporovať opravné mechanizmy organizmu. Počas kúpeľnej procedúry sa vďaka optimálnej teplote 38 stupňov Celzia póry na koži otvoria, pokožka sa výdatne hydratuje až získa príjemnú viskóznu kvalitu. Frekvencia kúpania sa nastavuje individuálne. Pre bežnú regeneráciu a prevenciu, stačí jedno, dve kúpania za mesiac. Pri zdravotných problémoch sa frekvencia kúpania zvyšuje. Kyslík účinne odstráni z tkanív hypoxiu a zlepší všetky prirodzené procesy v organizme. Takto výrazne pomáha pri liečbe, keďže pri chorobách a poraneniach klesá úroveň kyslíka v tele.

KAQUN WELLNESS & SPA

Piešťany na Slovensku sa stalo po Budapešti len druhou krajinou na svete, kde sa využíva unikátna kyslíková regeneračná terapia KAQUN®. Dnes už nájdete KAQUN WELLNESS & SPA aj v Las Vegas, Los Angeles, či Singapure. Zistite viac informácií TU: KAQUN WELLNESS& SPA, Piešťany.