fbpx

Nadčasová starostlivosť

aby pleť žiarila spokojnosťou

okamžité okysličenie aj tých najhlbších vrstiev pokožky

výdatná hydratácia a zlepšenie vnnútrobunkovej cirkulácie

kompletná kozmetická rada pre komplexnú starostlivosť

klinicky a vedecky overené účinky

neobsahujú umelé farbivá, parabény, EDTA ani ureu

Kyslíková
kozmetika

Hlavnú zložku našej kyslíkovej kozmetiky tvorí kyslíková voda KAQUN®. Vďaka unikátnej štruktúre kyslíka si zachováva všetky svoje pozitívne vlastnosti. Takto stabilný kyslík má protizápalové a antiseptické účinky, zlepšuje regeneračné a hojace procesy v pokožke. V našej kyslíkovej kozmetike nenájdete žiadne umelé farbivá, parabény, EDTA ani ureu.

nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou krabička všestranný hydratačný gél all-around intenzívny hydratačný krém facial moisturizing surge hyaluronový booster

Rýchla cesta ku krásnej a zdravej pokožke

Kyslík je základom každej jednej bunky v našom tele. Práve od dostatočného množstva kyslíka v našich bunkách závisí miera absorpcie a následné využitie výživových látok a vitamínov, ale aj to, ako dlho si naša pokožka udrží mladistvý vzhľad, pružnosť a svoje regeneračné a hojace procesy.


Vstúpte s nami do sveta, v ktorom využívame benefity kyslíka na maximum. Prebuďte svoje telo, oživte pokožku. Doprajte si nepoznaný relax.

nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou krabička všestranný hydratačný gél all-around intenzívny hydratačný krém facial moisturizing surge hyaluronový booster

Timeless Desire Selection

Rad luxusnej kozmetiky určený pre všetky typy pleti. Vo výnimočne veľkom balení, až 75 ml, nájdete skvelého pomocníka na docielenie najlepšej kvality vašej pokožky. Vďaka radu Timeless Desire Selection získate pre svoju pleť výživu, hydratáciu, bude pôsobiť zdravo, jemne a „glowy“. TDS sú vhodné ako denné krémy, no vaša pokožka sa im poteší aj v noci. Vyskúšajte TD Selection ako základnú bázu pod make-up. Ten pocit si zamilujete.
nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou krabička všestranný hydratačný gél all-around

All-Around
Hydrating Gel

Kombinácia 17-tich aktívnych látok pomáha vašej pokožke udržať jej hodvábny dotyk, hĺbkovú hydratáciu, sviežu, vitálnu a zdravú pokožku.

nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou krabička intenzívny hydratačný krémfacial moisturizing surge

Facial
Moisturizing Surge

Inovatívne zloženie nášho krému vašu pleť dokonale rozžiari. Doprajte svojej pleti to najlepšie so zložkami MATRIXYL Synth’6™ a AQUAXYL™.

nadčasová starostlivosť s kyslíkovou kozmetikou krabička hyaluronový booster

Hyaluronic
Facial Booster

Posilňuje, zjednocuje, vypĺňa. Vaša pleť ho bude milovať. Klinicky overená účinnosť aj vďaka PRODEW® 600 a kyseline hyaluronovej.

kyslíková kozmetika kyslíkový gél natural v stiebornom flakóne s bielou krabičkou s modrou dekoráciou

Rýchla pomoc pri drobných ranách, popáleninách, akné, ekzémoch, či bodnutí hmyzom. Majte svoju dávku kyslíka po ruke so šikovným 50 ml balením.

Kyslíkové gély
Natural & Gold

Zlato v jeho najpríjemnejšej forme. Vyskúšajte náš zázrak – gél Kaqun® Gold, ktorý obsahuje čiastočky 24 karátového zlata a pleť po ňom skutočne žiari. Alebo do svojej kozmetickej rutiny zaraďte náš overený čistý kyslíkový gél. Oplatí sa ho mať vždy poruke. Okrem toho, že pokožku vzpruží a hydratuje, pomôže ako prvá pomoc takmer na všetko.
kyslíková kozmetika kyslíkový gél so zlatými zrniečkami a zlatým flakónom s bielou krabičkou so zlatou dekoráciou
Exkluzívne balenie s viditeľnými čiastočkami 24*karátového zlata, ktoré rozmazná aj tú najnáročnejšiu pleť.

Krása prebudená zvnútra

Až k samej podstate. Naša filozofia spočíva v tom, starať sa o svoje telo od základu a myslieť na každú jeho časť. Pretože všetko so všetkým súvisí. Využívame pritom silu prírody a jej benefity. Za produktami z rodiny KAQUN® stojí množstvo výskumov a klinických štúdií. Vaša krása a zdravie sa vďaka tomu prebudia zvnútra.

Melanín & Elastín

V priebehu starnutia strácajú naše tkanivá schopnosť efektívne využívať a absorbovať kyslík, čím sa zhoršujú procesy bunkovej obnovy a obnovy epitelu. Elastické vlákna sa rozpadávajú a nové sa už nevytvárajú. Proteín elastín, zodpovedný za pružnosť a tón pokožky, sa stáva tuhým a nevyhovujúcim. Tvorba epitelových tkanív, melanínu, či elastinínu, ale aj správna funkcia žliaz, sú len niektoré z procesov prebiehajúcich v pokožke, ktoré vyžadujú dostatok kyslíka.