fbpx

Napite sa kyslíka!

Prvá kyslíková voda s klinickými výskumami

zvyšuje množstvo kyslíka kdekoľvek v organizme

dokonalá prevencia pred hypoxiou a oxidačným stresom

preukazateľné zlepšenie kvality zdravia

prvá pitná voda s klinickými a vedeckými výskumami

vhodná aj na prípravu stravy pre dojčatá

Kyslíková
voda

Objavte revolučný spôsob dodávania kyslíka do vášho organizmu s kyslíkovou vodou KAQUN®. Zlepšite si kondíciu a kvalitu zdravia jednoducho a rýchlo s kyslíkovou vodou KAQUN®. Každý deň Vás ochráni pred hypoxiou a udrží zdravú rovnováhu medzi antioxidantmi a reaktívnymi kyslíkovými formami, spoluzodpovednými za množstvo zdravotných komplikácii.

Máte už svoju dávku kyslíka na dnes?

kyslíková voda kaqun tri fľaše 1,5L s novým logom

Prémiová
kyslíková voda

Podzemným zdrojom kyslíkovej vody KAQUN®  je prameň Heredicse, Banhorváti (chránená krajinná oblasť Lázbérc, pohorie Bükk, Maďarsko) zaradený do zoznamu chránených území európskeho významu Natura2000. Revolučná technológia KAQUN®  ďalej zabezpečí vysoký parciálny tlak kyslíka s mierne alkalickým pH. Výrobný proces prebieha bez použitia chemikálii. Kyslík nie je pridaný z externého zdroja, ako u väčšiny iných “kyslíkových” vôd. 

Recenzie

Kyslík vždy tam, kde potrebujete

S pomocou našej inovatívnej technológie sa kyslík dostáva rýchlo a efektívne do celého tela prostredníctvom “vodnej cesty”. S parciálnym tlakom kyslíka (pO2) až 160 mmHg poskytuje naša kyslíková voda významný nárast oproti priemernej hodnote pO2 v našom tele. Najvyššiu hodnotu pO2 máme približne do 30 roku života, približne 93 mmHg, potom prirodzene klesá.

Kyslík z našej vody prirodzene putuje z prostredia vyššieho tlaku do prostredia s nižším tlakom, čím sa efektívne absorbuje do vašich tkanív. Predstavte si každé napitie kyslíkovej vody je ako vstup do hyperbarickej komory, s tým rozdielom, že kyslík vydrží vo vašich tkanivách oveľa dlhšie a navyše ho môžete kedykoľvek doplniť. Stačí sa iba napiť!

Dokonalá ochrana pred oxidačným stresom

Vedecké výskumy ukázali, že pravidelné pitie kyslíkovej vody KAQUN® pomáha v tele udržiavať zdravú rovnováhu medzi tzv. reaktívnymi kyslíkovými formami a antioxidantmi. Tento balans je veľmi dôležitý pre správne fungovanie organizmu a jeho imunitného systému, ovplyvňuje našu vitalitu ako aj rýchlosť starnutia organizmu. Strata tohto balansu sa nazýva oxidačný stres, ktorý je spoluzodpovedný za množstvo zdravotných komplikácií.

Číslo 1. v prevencii pred hypoxiou

S pribúdajúcim vekom prirodzene klesá parciálny tlak kyslíka (pO2) v tkanivách, čo má za následok slabšie regeneračné schopnosti organizmu, nedostatok energie a zníženú obranyschopnosť u starších jedincov. Väčšina chronických chorôb, ako napríklad diabetes, psoriáza, rakovina, rôzne zápaly, alergie alebo astma, zdieľa jednu spoločnú charakteristiku – nedostatok kyslíka v tkanivách alebo hypoxické prostredie. U chronických pacientov je tento pokles pO2 v organizme dlhodobo a ešte výraznejšie zvýraznený.

Prvá voda s klinickými
a vedeckými výskumami

Viacej ako 20 rokov štúdií uskutočnených na popredných univerzitách a vedeckých inštitúciách potvrdilo pozitívne účinky kyslíkovej vody KAQUN® na zdravie a jeho celkovú kvalitu života. Tieto výskumy sa zameriavali na rôzne aspekty, vrátane posilnenia imunitného systému, spomalenia procesu starnutia organizmu, zlepšenia reakčného času a kognitívnych funkcií, ako aj zvýšenia antioxidačnej kapacity organizmu.

Medzi skúmané skupiny patrili aj pacienti podstupujúci onkologickú liečbu a chemoterapiu, ako aj jedinci dlhodobo trpiaci na diabetes.

Voda pre deti aj dojčatá

Kyslíková voda KAQUN® je pramenitá voda s nízkym obsahom minerálov, mikrobiologicky nezávadná, pričom splňuje prísne normy kvality dojčenskej vody. S nízkym obsahom dusitanov, dusičnanov, sodíka a celkových rozpustných látok, ktoré držíme na minimálnej úrovni, je ideálnou voľbou pre pitný režim aj prípravu stravy pre dojčatá, bez potreby varenia.

Kyslík v kyslíkovej vode KAQUN® má tiež pozitívny vplyv na spánok, rast a neurologický vývoj dieťaťa, čím prispieva k jeho celkovému zdraviu a blahobyt.

Doporučené
denné množstvo

kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim deti, tehotné ženy a dojčatá

max. 0,3 L

deti, tehotné ženy, dojčiace matky

kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim prevencia

0,5 L

prevencia pred hypoxiou a oxidačným stresom

kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim stres a duševné zaťaženie

1,0 L

pri nadmernom duševnom zaťažení

kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim imunita

1,5 L

pri oslabenom imunitnom systéme

kyslíková voda kaqun doporučené denné množstvo pitmný režim športovci

2,0 L

profesionálni
športovci

kyslíková voda KAQUN v 3 variantách 0,5L plastová fľaša 1 litrová sklenená fľaša 1,5 litrová plastová fľaša

Nastavte si svoj pitný režim tak, aby Vám maximálne vyhovoval. Od sklenných fliaš, cez praktické 0,5L PET fľašky až po 1,5L pre dokonalú celodennú hydratáciu

Zloženie

Parciálny tlak kyslíka (pO2)      > 160 mmHg

pH                                                   7,1 – 7,5

Sodík (Na+)                                    4,8 mg/L

Draslík (K+)                                     0,3 mg/L

Horčík (Mg2+)                               10,6 mg/L

Vápnik (Ca2+)                               40,1 mg/L

Amóniové katióny                   < 0,05 mg/L

Hydrogenuhličitany (HCO3)     134 mg/L

Chloridy (Cl)                                   2 mg/L

Sírany (SO42-)                               36 mg/L

Oxid kremičitý (SiO2)                  8,8 mg/L

Dusičnany                                    2,6 mg/L

Dusitany                                   < 0,02 mg/L

 

Rozpustené látky:                       181 mg/L

Vyberte si svoj pitný režim