fbpx

Mária K.:”Keď som sa dozvedela o vode KAQUN, preblesklo hlavou: môže mi kyslík pomôcť? Dnes už viem odpoveď: ÁNO!”

Pani Mária je našou vernou klientkou a ku kyslíkovej vode sa dostala ešte v dobe pred založením samotnej pobočky na Slovensku.

Navzdory ťažkej diagnóze, rakovine vaječníkov v treťom štádiu, zisťovala všetky možnosti. Popri sérii chemoterapií a liečbe sa rozhodla urobiť ešte čosi viac.

Cestovala som do Budapešti, aby som mohla na vlastnom tele vyskúšať silu liečivej kyslíkovej vody,“ dodáva Mária.

A my ešte prezradíme, že do Budapešti ju z Piešťan vozil aj samotný zakladateľ našej slovenskej pobočky, Ľubomír Vavro.

Po konzultácii s odborníkmi v Maďarsku pani Márii k chemoterapii odporučili kúpele v kyslíkovej vode, a samozrejme, aj pitie vody Kaqun. Zdravotný stav riešil s pani Máriou aj Dr. Robert Lyons O. MD a odporučil najvhodnejší postup.

„Začiatky chemoterapie boli ťažké. No zlepšenie som začala pociťovať už po tretej dávke. Kúpanie a pravidelný prísun vody KAQUN pitím mi dodával energiu, zásoboval telo kyslíkom, ktoré som počas chemoterapie tak veľmi potrebovala.“ 

Mária si po polroku liečby vypočula prekvapivé výsledky. Jej stav sa radikálne zlepšil. O ďalšie tri mesiace bola správa od lekárov tiež skvelá. Nález bol bez dynamicky a ochorenie bez známok aktivity.

Som veľmi rada, že som sa v správny čas dozvedela o vode KAQUN a patrím do rodiny KAQUN už viac ako 17 rokov. Aj vďaka vode KAQUN som získala cenné zdravie. Vodu pijem doteraz každý deň a raz do roka si doprajem 10-dňovú kúru v kyslíkovom kúpeli,” dodáva spokojne.