fbpx

Výživové doplnky

novej generácie

Čo musíte spraviť? Iba rozpustiť v pohári vody.

Sila prírody

 Výživové doplnky All in One® vyrábame podľa najnovších výskumov zo starostlivo vybraných a celosvetovo jedinečných ingrediencií a extraktov. Zachovávajú hodnoty, ktoré KAQUN® reprezentuje.

Zdravá sladkosť

Každý produkt je 100 % bez cukru. Je však chutný, sladkosť sme dosiahli použitím stévie a erytritolu. Pri vývoji sme starostlivo testovali množstvo kombinácií chutí a našli sme špecifický profil pre každý doplnok. Výsledkom sú lahodné príchute, ktoré osviežia aj vaše chuťové poháriky. 

Mocné extrakty

Základ našich vrecúšok tvoria najrôznejšie extrakty, predovšetkým zo ženšenu, bazy čiernej, matcha, aceroly, čučoriedok, kurkumy, pestreca, brokolice, artičok, či astaxantínu. 

All in One®

Rýchly svet si žiada rýchle riešenia. Rýchle, ale nemôže znamenať nekvalitné. Naopak. Výživové doplnky novej generácie All in One® sú plné jedinečných ingrediencií, v štyroch rôznych variantoch. 

Doprajte telu to, čo práve potrebuje.

Výživové doplnky novej generácie

Naše výživové doplnky sú vyvážené zmesi, ktoré ľahko zaradíte do vašej rutiny. Vyrábame ich podľa najnovších výskumov zo starostlivo vybraných a celosvetovo jedinečných ingrediencií a extraktov, zachovávajúc hodnoty, ktoré KAQUN® reprezentuje. 

 Balenie je presne rozpočítané na mesiac a rozdelené do jednotlivých denných dávok.

Detox

Spraviť si v určité obdobie očistu tela, detoxikovať a posilniť pečeň by malo byť samozrejmosťou. Jesenné a jarné mesiace sú na to ideálne.

Vitalita

Siahnite po balíčku VITALITY! Spája v sebe komplex vitamínov skupiny B s vysoko adaptogénnymi zložkami. 

Imunita

Dokonalé nielen pre obranyschopnosť organizmu a zlepšenie trávenia so svojimi účinkami astaxantínu, extratu z čučoriedok a aceroly.

Zvnútra-von

Inulín, biotín, kurkuma a 5 miliárd kmeňov telu prospešných baktérií. Dokonalý pomocníci pre obnovu prirodzenej rovnováhy organizmu.

Recenzie

V poslednom čase (obobie koronavírusu, ktoré bolo pre mňa plné stresu a neistoty) som začala mať problémy s trávením a každodenné bolesti v bruchu aké som dovtedy nikdy nemala. Overené metódy nefungovali a bolesti boli čím ďalej silnejšie a trvali dlhšie. Našťastie mi známy poradil KAQUN Inside - Out. Už po prvých dňoch bolesť prešla a trávenie sa upokojilo a vrátilo do normálu. Spozorovala som dokonca, že nie som už taká unavená a ráno som sa budila svieža a vyspaná. Takisto ma tento rok netrápili prechladnutia pri zmene počasia ako po minulé roky.
Hanka
spokojná zákazníčka
Reštart s All in One mi veľmi pomohol. Je to iné „chudnutie“ ako pri prísnych diétach, kde človek stráca kilá všade a najskôr chudne tvár. Pri DETOXe som spontánne schudla z problémových partií, najmä z brucha, čo ma potešilo. A to úplne bez cvičenia. Rovnako išli kilá dolu i manželovi. Zmizli náhle pocity hladu a zmiernila sa aj chuť na sladké Prekvapila nás tiež príjemná sladká chuť, ktorú produktu dodáva stévia. Konečne sa cítim dobre. Metabolizmus sa naštartoval tak, ako má a už sa teším ako si pred zimou doprajem ďalšiu kúru.
MUDr. Katarína
spokojná zákazníčka
Dlho som trpela syndrómom podráždeného čreva. Vyskúšala som mnoho tradičných liečebných postupov, ktoré vždy priniesli len krátkodobú úľavu. Začala som užívať KAQUN Inside - Out a do týždňa bolesť žalúdka skoro úplne zmizla a uvedomila som si, že mám viac energie ako obvykle a aj moje oblečenie mi sedelo lepšie. Po 2 mesiacoch užívania Inside - Out sa cítim svieža od rána do večera a syndrom podráždeného žalúdka je už minulosťou.Každému bez výnimky môžem doporučiť tento skvelý výrobok. U nás ho užíva celá rodina.​
Barbara
spokojná zákazníčka

Vyberte si to, čo práve potrebujete