fbpx

Minimalizmus v starostlivosti o pokožku

Hodvábny dotyk, svieža, vitálna a zdravá pokožka. Nájsť jeden produkt, ktorý by poskytoval komplexnú starostlivosť o pokožku, môže byť náročné. Súčasná starostlivosť už dávno nie je len o hydratácii. Prevencia a ochrana sú kľúčové.

Kaqun všestranný hydratačný gél ponúka všetky výhody v jednom: okamžitá hydratácia a hĺbkové okysličenie pokožky, ukľudnenie podráždenej pokožky ako aj prvú pomoc pri každom probléme. Mimoriadne vhodný v prípade, že máte malé deti.

Letné, to musíte mať

Pri cestovaní za letnými dobrodružstvami, či v každodennom živote je dôležité mať k dispozícii produkt, ktorý nielenže ochráni vašu pokožku, ale tiež poskytne účinné riešenie na akýkoľvek problém, ako sú popáleniny, štípance, drobné rany alebo alergické reakcie.

KAQUN všestranný hydratačný gél s vysokým obsahom stabilného kyslíka je navrhnutý tak, aby poskytoval okamžitú úľavu od podráždenia, svrbenia a zápalu, zatiaľ čo hĺbkovo hydratuje a okysličuje pokožku. Kyslík v kombinácií s aktívnymi látkami sa tak dostáva do najhlbších vrstiev pokožky, kde spúšťa reparačné a regeneračné procesy, a preto je ideálny pre zvládanie kožných problémov spôsobených letnými aktivitami.

Nielen prvá pomoc, ale nástroj pre krásnu a vitálnu pleť

Okrem toho, časom naše tkanivá strácajú schopnosť efektívne využívať a absorbovať kyslík, čím sa zhoršujú procesy bunkovej obnovy a obnovy epitelu. Elastické vlákna sa rozpadávajú a nové sa už nevytvárajú. Proteín elastín, zodpovedný za pružnosť a tón pokožky, sa stáva tuhým a nevyhovujúcim. Tvorba epitelových tkanív, melanínu, či elastinínu, ale aj správna funkcia žliaz, sú len niektoré z procesov prebiehajúcich v pokožke, ktoré vyžadujú dostatok kyslíka.

S klinicky overenou účinnosťou sa naše kyslíkové gély starajú aj o dlhodobé zdravie pokožky. Efektívne okysličovanie kožných tkanív zabezpečuje zvýšenie pružnosti, vyplnenie vrások a zjednotenie farby a lesku pokožky. Bez ohľadu na typ pokožky sa stáva nepostradateľným spoločníkom predovšetkým pre ženy a je výborný ako základ starostlivosti o pleť.

silvia sissque likavčan cisáriková spokojná so všestranný hydratačným gélom all-around kaqun

Gél, ktorý okamžite “nakopne”, oživí a rozjasní moju tvár! Neuveriteľne hustá konzistencia, luxusný pocit na pokožke tváre. Môžem nanášať kedykoľvek počas dňa a ideálny je aj ako podklad pod mejkap.

Silvia “SISSQUE” Likavčan Cisáriková

influencerka a Beauty blogerka

Nezáleží na tom, či sa snažíte zmierniť jazvy, zjednodušiť hojenie po tetovaní alebo jednoducho udržať svoju pokožku zdravú a krásnu, Kaqun gély sú spoľahlivým spoločníkom počas letnej dovolenky. Takže si užite letné slnko, prírodu a slobodu, a nezabudnite chrániť a starostlivo ošetrovať vašu pokožku s pomocou týchto úžasných produktov.

Ako vyzerá starostlivosť o pokožku s KAQUN?

Náš gél odporúčame aplikovať pravidelne na vyčistenú pokožku tváre, krku alebo iných postihnutých oblastí. Pre dosiahnutie krásnej, zdravej a vitálnej pokožky odporúčame používať 2x denne, najlepšie ráno pred nanesením make-upu a večer po odlíčení.

V prípade škrabancov, popálenín, odrenín, či alergických reakcií naneste na postihnuté miesto dostatočnú vrstvu a jemne ju vmasírujte.

Gél nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Potom je dobré pokožku opäť umyť a natrieť ju bežne používaným krémom, alebo naším intenzívnym hydratačným krémom, prípadne naniesť make-up.

Využite zľavový kód LETO10 a získajte zľavu 10% na kyslíkovú kozmetiku KAQUN a doprajte svojej pokožke výnimočnú starostlivosť. Alebo si vyberte naše darčekové sety za vynikajúce ceny. Spoľahnite sa na silu kyslíka priamo u vás doma. Akcia je časovo obmedzená, tak neváhajte.