fbpx

Rozhovor so spokojnou zákazníčkou pani Evkou

Eva (82) má za sebou onkologickú chorobu aj kovid. Dva roky pravidelne pije kyslíkovú vodu KAQUN. Dnes sa cíti výborne a dokonca cvičí vo fitness centre.

Pani Eva sa k našej kyslíkovej vode dostala na odporúčanie známej pred viac ako 2 rokmi. Ako to sama opísala vo vianočnom prianí, ktorý nám poslala, boli sme pre ňu svetielko na konci tunela, v ktorom sa aj s manželom nachádzali. Dnes už pani Evka môže hrdo povedať, že má 82 rokov, prekonala onkologické ochorenie, chemoterapiu aj ožarovanie.

pani Evka cvičí v posilňovni na stroji

S manželom koncom leta 2022 obaja prekonali ochorenie kovid aj so všetkými nepríjemnými sprievodnými znakmi. Väčšina z nás si to preskákala: vysoké teploty, kašeľ, občas prehánky na WC, dušnosť a slabosť. Evka sa liečila aj klasicky vitamínmi, bylinovými čajmi a liekmi na znižovanie teploty.

„Manžel, napriek tomu, že bol 2-krát očkovaný, mal skoro celý týždeň horúčky 38° – 39,5 °C s intenzívnym kašľom. Rekonvalescencia manželovi trvala dva mesiace.“

skonštatovala pani Evka.

No na nohách ich aj s manželom podľa jej slov držala práve kyslíková voda„Najviac nám pomáhala kyslíková voda Kaqun. Jej účinky boli viditeľné najmä pri záchvatoch kašľa. Keď sme sa stihli napiť pred záchvatom, bolesť na hrudníku bola znesiteľnejšia. Po celý čas choroby sme každý deň vypili 2-3 litre,“ povedala pani Evka. Aj pre vyšší vek si už pravidelne počas kovidu sledujú saturáciu kyslíka v krvi pulzným oxymetrom. Počas užívania vody Kaqun sa im normy ustálili na 96 z pôvodných 91.

„Pre mňa boli kritické prvé tri dni s teplotou do 38 °C. Po štyroch dňoch som bola bez teploty a po týždni aj bez kašľa. Cítila som iba slabosť a časté potenie. Po mesiaci som sa cítila  normálne a opäť začala cvičiť opatrne vo fitnes centre. Som si istá, že je to aj vďaka tejto zázračnej vode, dodala.

Pani Evka je teraz dvojnásobnou rekordérkou v miestnom fitness centre fitCurves v Dúbravke ako najstaršia členka klubu a aj ako najstaršia “služobne”. Od svojho prihlásenia sa, ako jedna z prvých členov klubu v roku 2008, má na svojom konte už neuveritelných 967 návštev (pričom 2 roky vynechala kvôli pandémii). Gratulujeme! Cíti sa však byť diskriminovaná, pretože v klube majú tabuľku cieľových hodnôt tepu, ktorá je len do 80 rokov, dodáva so širokým úsmevom.

Vodu Kaqun piť neprestali. Naopak, pijú s manželom preventívne 0,5L denne ďalej a okrem toho využívajú aj naše kyslíkové kúpele v Piešťanoch„V našom tele všetko so všetkým súvisí a ak viem, že niečo môžem spraviť lepšie a pomôcť mu, rada to urobím. Kyslíková voda je naviac veľmi príjemná ako osvieženie. Navyše Vám ju kuriér privezie až ku dverám a väčšinou už na druhý deň od objednania, dodáva spokojne.

Pozdvihnite kvalitu Vášho života a zdravia na novú úroveň. Pridajte sa k pani Evke a spoznajte všetky benefity efektívneho dodávania kyslíka do organizmu.