fbpx

Tento doplnok si rozhodne zamilujete: All in One® – vrecúška plné zdravia

usmievajúca sa žena spokojná s doplnkami výživy all in one od kaqun

Narušená imunita? Rozhádzaný organizmus po chorobe alebo nekonečná únava? Či už potrebujete svoje zdravie nakopnúť, alebo si ho, naopak, udržať v skvelej forme, nie je nič jednoduchšie, ako si do svojho jedálnička pridať čo najviac čerstvého ovocia, zeleniny, pohybu a oddychu. Ak nestíhate alebo radšej volíte rýchlejšie a efektívne formy doplnkov, zbystrite. Všetko, čo potrebujete, sa skrýva v jednom malom vrecúšku.

All in One®. Výživové doplnky novej generácie plné jedinečných ingrediencií, v štyroch rôznych variantoch, presne pre vaše potreby. Stačí hodiť do kabelky a budete ich mať vždy poruke. Inšpiráciu nám ponúkla sama príroda, my sme však doladili do jej maximálnych účinkov.

Základ vrecúšok All in One® tvoria unikátne zmesi extraktov ženšenu, bazy čiernej, matche, aceroly, čučoriedok, kurkumy, pestreca, brokolice, artičok, astaxantínu a mnoho ďalších.

Kedy siahnuť po All in One®? Vytvorili sme štyri rôzne varianty, aby ste sa mohli sústrediť presne na to, aké výsledky očakávate.

IMUNITA; hýčkajte každú bunku svojho tela

O tom, že bez dobrej imunity naše telo bude správne fungovať iba ťažko, nemusíme polemizovať. Aj posledné obdobie nám ukazuje, aký je náš organizmus oslabený. Mesiace covidu, lockdownov, minimum sociálnych kontaktov, to všetko sa podpísalo na zníženej obranyschopnosti nášho tela. Nič nie je stratené a zmena sa dá dosiahnuť. Siahnite po All in One® Immunity. Táto zmes chráni bunky pred oxidačným stresom. Odstraňuje únavu a zvyšuje prirodzenú produkciu kolagénu. Obsahuje kombináciu extraktov z plodov acai, zeleného čaju, čučoriedok, cvikly a semien červeného hrozna. Osladili sme ho stéviou a príchuťou maliny. Komplex „Immunity“ je tak nielen výživný ale aj chutný doplnok.

KAQUN výživový doplnok immunity červené vrecúško

DETOX; čo naše telo nepotrebuje, treba dať von

No práve vtedy, ak je naše telo oslabené, treba mu trošku dopomôcť. Zmes DETOX je ideálna pre všetkých, ktorých trápia problémy ako nafukovanie, nesprávne trávenie, pocit plnosti či ťažoby.  Okrem toho, že z tela vyplavíte nežiadúce škodlivé látky, podporujete ozdravné procesy, nabudíte imunitu a zoptimalizujete svoju váhu. Stavili sme na kombinácia extraktov z pestreca mariánskeho, artičok, brokolice, listov repíka lekárskeho, prasličky roľnej, kapusty, semien viniča hroznorodého a koreňa kurkumy. Toto všetko v lahodnej ananásovej príchuti. Mňam!

KAQUN výživový doplnok immunity zelené vrecúško

INSIDE-OUT; nezabudnite na rovnováhu

Duševná pohoda je základ. A preto netreba zabúdať nielen na oddych, ale aj vyhýbať sa, pokiaľ to ide, stresu. Vieme, že podmienky nie sú vždy ideálne, a nie vždy ide oddychovať, keď potrebujeme. Zmes INSIDE-OUT je prvá pomoc pre vnútornú pohodu. A tá sa odvíja od toho, ako fungujú vaše črevá. Prekvapení? Najnovšie výskumy dokazujú, že črevný mikrobióm funguje ako náš druhý mozog, ovplyvňuje našu psychiku a na to, aby sme boli v rovnováhe, treba sa oň patrične starať. Vo vrecúškach s lahodou chuťou šťavnatého pomaranča nájdete skvelého pomocníka pre obnovu prirodzenej rovnováhy organizmu, ktorý naviac pomáha vstrebávať živiny. Medzi jeho hlavné zložky patrí inulín, biotín, kurkuma a 5 miliárd kmeňov telu prospešných baktérií Lactobacillus a Bifidobacterium.

KAQUN výživový doplnok inside-out hnedé vrecúško

VITALITY; prílev energie ktorú potrebujete

Tiež ste si predsavzali sa v novom roku menej stresovať? Komplex vitamínov B sa vám v tomto prípade skvele hodí. My sme ich doplnili do komplexu VITALITY. Nakombinovali sme ich s vysoko adaptogénnymi zložkami, ktoré podporujú fyziologické procesy a homeostázu, nevyhnutnú podmienku buniek. Len deväť bylín patrí do adaptogénnej klasifikácie, z toho sú najznámejšie ženšen, ruža a maca. A presne tie nájdete v našej vyladenej zmesi. Odstráňte únavu a pripravte sa na prílev energie, revitalizáciu tela, podporu mozgu a zlepšenie pamäťových schopností.

KAQUN výživový doplnok immunity tmavé vrecúško

Pri užívaní doplnkov myslite vždy na to, že najlepšie účinky dosiahnete pri ich pravidelnom užívaní. Jedna krabička obsahuje dávku presne na mesiac. Ak chcete pre svoje telo spraviť ešte viac, rozrobte si ich s kyslíkovou vodou KAQUN. Ten pocit osvieženia si zamilujete.

Pozrite si našu celú ponuku, kde si All in One môžete objednať aj jednotlivo podľa vlastného výberu, alebo vo zvýhodnených balíčkoch KOMBO a MAX.

Ak si nie ste istý, ktorý balíček je pre Vás najvhodnejší, radi Vám pomôžeme. Kontaktujte nás správou na info@kaqun.sk alebo na telefónne číslo: 0907 727 277.