fbpx

Chceli by ste oživiť Vašu pokožku? Dodajte jej kyslík!

žena hydratácia pleti prúdom vody

Trápi Vás, že sa stav Vašej pokožky nezlepšuje a to ste vyskúšali takmer všetky produkty z drogérie aj lekárne? Trpí Vaša pokožka rozšírenými pórmi, vyrážkami, je prehnane citlivá, ako bez života?

Pokožka dýcha rovnako ako vy. Doprajte jej luxus.

Vypracujte si novú rutinu. Zaraďte do nej kyslíkové gély a krémy. Oceníte ich vláčnu štruktúru, ktorú si vaša pleť zamiluje a dokonale ju rozžiari. Kvalitná hydratácia je základ. Základ našej kyslíkovej kozmetiky tvorí unikátna kyslíková voda KAQUN, jediná svojho druhu.

Nezábudajte, že zrelšia pokožka má menej prirodzeného kolagénu, preto ho treba pravidelne dopĺňať. Unikátna štruktúra nášho kyslíka okamžite po aplikácií hĺbkovo hydratuje a okysličuje pokožku, čím prirodzene stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu, melanínu a tak napomáha pri tvorbe nových epitelových tkanív. Zažijete citeľné zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky už v prvých sekundách.

Kyslík pomáha pri regenerácii pokožky a pri tvorbe nových buniek. Tvár tak pôsobí oddýchnuto a sviežo. A vy sa cítite príjemne. Okrem toho prispieva k spomaleniu procesov starnutia a k urýchleniu hojacich a regeneračných procesov v pokožke. Pre tú najnáročnejšiu pleť použite kozmetiku s obsahom 24 karátového zlata v kyslíkovom gély GOLD EDITION, ktorý Vašu pleť a dekolt dokonale rozmazná.

kyslíková kozmetika kyslíkový gél so viditeľnými zrniečkami zlata priamo na vašej ruke

Chýba Vašej pleti kyslík? Doprajte si prémiovú starostlivosť o pleť! 👩‍🦰

Myslite aj na ochranu zvnútra

A dopĺňajte vitamíny. Déčko chráni našu pokožku pred UV žiarením. Zlepšuje hojenie a regeneráciu, zabraňuje starnutiu a zlepšuje produkciu kolagénu. Prečítajte si aj náš starší článok: Varovanie: Chýba Vám vitamín D!

Pitný režim je základ rovnováhy

Udržať si dostatočnú hydratáciu je v skutočnosti oveľa ľahšie v lete ako v zime. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, v zime naše telo stráca rovnaké množstvo vody, ako v lete.

Napríklad len tým, že dýchame v pokojnom stave, vylúči náš organizmus až 800 ml vody.

Navyše chlad “otupuje” receptory v ústnej dutine, čo spôsobuje zníženú citlivosť na smäd. 

Ak nedokážeme stratu vody z tela vyrovnať, nastáva dehydratácia. Čím je náš organizmus viac dehydratovaný, tým hustejšia je aj krv, ktorá nedokáže prepraviť kyslík cez tie najtenšie vlásočnice k najvzdialenejším bunkám.

Nezabudnite, počas letných mesiacov treba vypiť až tri litre čistej vody. Už jej malý nedostatok vám totiž môže narušiť koncentráciu a podpísať sa na znížených výkonoch.

My odporúčame zaradiť do vášho pitného režimu aj kyslíkovú vodu KAQUN, ktorá sa postará o to, aby ste fungovali na 100%.

Revolučný spôsob dopĺňania kyslíka priamo do každej bunky. Dokonalá každodenná ochrana pred hypoxiou a oxidačným stresom jednoducho a efektívne aj v pohodlí Vášho domova. 

Kyslíková voda KAQUN 👉https://kaqun.sk/produkt/kyslikova-voda/