Vašej pleti chýba kyslík. Oživte ju!

žena hydratácia pleti prúdom vody

Načo všetko by ste mali myslieť, aby vaša pleť zostala svieža.

Už ste sa po zime poriadne nadýchli? Spravte to aj s vašou pleťou. Zimné mesiace jej totiž dali poriadne zabrať. Jar je skvelou príležitosťou dať si pokožku znova do formy a pred letom jej dopriať všetko, čo potrebuje.

Pokožka dýcha rovnako ako vy. Doprajte jej luxus.

Vypracujte si novú jarnú rutinu. Zaraďte do nej kyslíkové gély. Oceníte ich vláčnu štruktúru, ktorú si vaša pleť zamiluje a dokonale ju rozžiari Kvalitné hydratovanie je základ. Pre tú najnáročnejšiu pleť použite kozmetiku s obsahom zlata v kyslíkovom gély GOLD EDITION, ktorý ju dokonalo rozmazná.

Pamätajte tiež na to, že zrelšia pokožka má menej prirodzeného kolagénu, preto ho treba pravidelne dopĺňať. Naše kyslíkové gély prenikajú hlboko do pokožky, hydratujú ju a podporujú vytváranie kolagénu. Priaznivé účinky nášho kyslíkového gélu pocítite okamžite.

Kyslík pomáha pri regenerácii pokožky a pri tvorbe nových buniek. Tvár tak pôsobí oddýchnuto a sviežo. A vy sa cítite príjemne.

Chýba Vašej pleti kyslík? Doprajte si prémiovú starostlivosť o pleť! 👩‍🦰

Myslite aj na ochranu zvnútra

A dopĺňajte vitamíny. Déčko chráni našu pokožku pred UV žiarením. Zlepšuje hojenie a regeneráciu, zabraňuje starnutiu a zlepšuje produkciu kolagénu. Prečítajte si aj náš starší článok: Varovanie: Chýba Vám vitamín D!

Pitný režim je základ rovnováhy

Udržať si dostatočnú hydratáciu je v skutočnosti oveľa ľahšie v lete ako v zime. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, v zime naše telo stráca rovnaké množstvo vody, ako v lete.

Napríklad len tým, že dýchame v pokojnom stave, vylúči náš organizmus až 800 ml vody.

Navyše chlad “otupuje” receptory v ústnej dutine, čo spôsobuje zníženú citlivosť na smäd. 

Ak nedokážeme stratu vody z tela vyrovnať, nastáva dehydratácia. Čím je náš organizmus viac dehydratovaný, tým hustejšia je aj krv, ktorá nedokáže prepraviť kyslík cez tie najtenšie vlásočnice k najvzdialenejším bunkám.

Nezabudnite, počas letných mesiacov treba vypiť až tri litre čistej vody. Už jej malý nedostatok vám totiž môže narušiť koncentráciu a podpísať sa na znížených výkonoch.

My odporúčame zaradiť do vášho pitného režimu aj kyslíkovú vodu KAQUN, ktorá sa postará o to, aby ste fungovali na 100%.

Revolučný spôsob dopĺňania kyslíka priamo do každej bunky. Dokonalá každodenná ochrana pred hypoxiou a oxidačným stresom jednoducho a efektívne aj v pohodlí Vášho domova. 

Kyslíková voda KAQUN 👉https://kaqun.sk/produkt/kyslikova-voda/