fbpx

Jarný reštart – efektívnejšie a so silnejším účinkom

Koľkokrát ste si povedali, že sa na to už konečne dáte a koľkokrát z toho nakoniec nič nebolo? Reč je o jarnom reštarte, detoxe, očiste… nazvyte si to ako chcete. 🍵 Práve toto obdobie je na očistu nášho organizmu a posilenenie orgánov ako je pečeň, ako stvorené. Raz za rok by sme si túto kúru mali dopriať všetci. Ak už máte všetko pripravené, nezabudnite aj na poriadny pitný režim. Navyše s kyslíkovou vodou KAQUN dostanete tohtoročný detox na úplne inú úroveň 💪

Skôr než sa pustíte do detoxikačnej kúry, musíte dobre poznať svoj zdravotný stav. Ak o niečom pochybujete, je lepšie sa poradiť s lekárom.

⭐ NÁŠ TIP: Nikdy neskúšajte nič drastické. A pamätajte, aj pár poctivých dní je pre telo odľahčením.

Medzi osvedčené a veľmi obľúbené tipy kúr patria tie, kde si môžete dopriať aj niečo chutné. Samozrejme, v tieto dni zabudneme na sladkosti, ťažké jedlá či veci, ktoré nafukujú. Niečo chutné sú v tomto prípade zeleninové či ovocné šťavy 🥕🍍 Vyskúšajte čerstvú šťavu z mrkvy, šťavu z ananásu, červenej repy, či pomaranča. Každá jedna pôsobí na naše telo cielene.

Šťavy je vhodné kombinovať s ražným chlebíkom, povolený je aj zeleninový vývar. Pozor však na hladinu vitamínov v organizme pri detoxe, je veľmi dôležitá.

V našom výživovom doplnku Detox sme stavili na kombináciu extraktov z pestreca mariánskeho, artičok, brokolice, listov repíka lekárskeho, prasličky roľnej, kapusty, semien viniča hroznorodého a koreňa kurkumy, ktoré sú bohatým zdrojom vitamínov. Toto všetko v lahodnej ananásovej príchuti. Mňam!

Zelené otvorené balenie s vrecúškami výživového dplnku All in One Detox od KAQUN

Na detoxe je dôležitý pitný režim. Iba tak sa telo dokáže zbaviť všetkého, čo ho zaťažuje.

💧 Pre znásobene účinku našich výživových doplnkov odporúčame uživať s kyslíkovou vodou KAQUN®. S ňou si môžete byť istí, že vaše telo bude fungovať perfektne. Kyslík obsiahnutý vo vode zásobuje priamo bunky v našom organizme. Ak sa budete držať pravidiel, už po piatich dňoch sa dokáže telo „zresetovať“ a dostať do požadovaného normálu.

Ak praktizujete detox prvý raz, zbytočne sa neprepínajte. Ak budete v detoxe pokračovať v jesenných mesiacoch, pokojne pridajte ďalšie tri dni. Chceme predsa, aby naše telo bolo po detoxe upokojené a očistené. Zbytočným naťahovaním kúry by sme však telo mohli dostať do stresu. A ten nie je žiadúci.

😉 Tak čo, idete do toho s nami? Najlepší deň, kedy začať, je práve dnes.

Prajeme vám skvelé dni.